НОВИНИ від 11.05.2010


Топ-менеджери готові змінити місце проживання заради кар'єрних можливостей

Переважна більшість топ-менеджерів великих компаній готові в будь-який момент змінити місце свого проживання заради кар'єрних можливостей. Такі дані опитування, проведеного компанією Korn/Ferry. В ньому взяли участь представники вищої ланки менеджменту із 65-ти країн.

Вражаючі 82% топ-менеджерів заявили, що готові в будь-який момент "змінити прописку" і переїхати до іншого району, штату чи навіть змінити країну. У квітні близько 47% респондентів виявили "надзвичайну зацікавленість" у зміні території, де вони працюють, і 35% сказали, що вони "частково бажають" змінити місце проживання заради розвитку кар'єри.

Перспективи зростання по службі виявилися першочерговою причиною готовності змінювати місце проживання для 78% опитаних топ-менеджерів. При цьому, як виявилося, компенсаційний пакет зовсім не обов'язково виявлявся основним мотивуючим фактором для зміни місця проживання. Приблизно половина керівників — 42% — стверджують, що "якість життя" на новому місці є для них надзвичайно важливим мотивуючим фактором, тоді як лише 20% називають таким фактором посаду та можливість для зростання, а також зарплату. 18% вважають основним фактором для зміни місця проживання "репутацію компанії".

"Зміна місця проживання — це дуже серйозне рішення в житті будь-якої людини. Воно має вплив на сім'ю, родичів та друзів. При цьому існує два важливі фактори, які лежать в основі цього феноменту, — пояснює Міхаель Дістефано (Michael Distefano), директор із маркетингу Korn/Ferry. — Перш за все — це глобальна рецесія, яка суттєво підвищила готовність людей переїжджати на нові місця заради кар'єрних можливостей. І по-друге — це загальна тенденція до глобалізації, яка дедалі більше продовжує розмивати кордони між країнами та людьми. Тому найталановитіші люди повинні бути наймобільнішими — адже їхні вміння та навички можуть знадобитися у будь-якій точці планети".

Серед регіонів, які були названі найпривабливішими для роботи, опинилася Північна Америка, Європа, Азія (Тихоокеанська) та Південна Америка.

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua