НОВИНИ від 21.12.2010


Глобальна нестача навичок загрожує корпоративному зростанню та інноваціям

Високий рівень непрацевлаштування у США та на інших глобальних ринках не створив надлишку талантів, на який так сподівалися численні організації та лідери бізнесів. Саме такі результати дослідження, опублікованого компанією Delloitte спільно з Forbes Insights.

По суті, проблеми з талантами на глобальних та новітніх ринках, на думку 41% опитаних топ-менеджерів, є основним їхнім викликом на сьогодні. Причому, ця проблема більш яскраво виражена у Європі, Середньом Сході та Африці (48%) і дещо менше в Америці та Азії (35% та 41% відповідно).

Дослідження також вказує на певні пробіли серед експертів у сфері дослідження та розвитку. Майже три чверті опитаних менеджерів (72%) відзначили середню або значну нестачу талантів у сфері R&D. При цьому більше, ніж половина опитаних (56%), наголосили, що очікують таких самих тенденцій серед виконавчого лідерства.

"Таким чином, ми стаємо свідками доволі незвичного парадоксу — попри той факт, що рівень працевлаштування залишається низьким, компанії все одно не можуть знайти талановитих співробітників, компетентних для зайняття ключових посад", — наголосив Джеф Шварц (Jeff Schwartz), представник компанії Deloitte.

Нестача талантів із дослідження та розвитку особливо яскраво проявляється у тих галузях, де інновації є найбільш критичними. Йдеться про технологічні, медійні та телекомунікаційні компанії. Більше того, близько 63% респондентів турбуються про утримання наявних талантів, оскільки сумніваються, що ті пропрацюють на своїх теперішніх посадах протягом ще хоча б 12-ти місяців.

На запитання щодо актуальності розвитку стратегії управління талантами в майбутньому дві третини респондентів відповіли, що протягом найближчого року їхні компанії збільшуватимуть фокус на глобальну диверсифікацію управління (65%) та глобальну мобільність (64%).

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua