НОВИНИ від 29.09.2011


Завдяки Facebook створено щонайменше 182 тис. нових робочих місць

Розвиток соціальної мережі Facebook та різноманітних мобільних додатків вилився у створення цілковито нової галузі, яка, у свою чергу, створила 182 000 робочих місць та принесла більше $12,96 мільярдів у вигляді зарплат та бонусів для американської економіки. Такі дані нового дослідження, проведеного University of Maryland's Robert H. Smith School of Business.

За іншою, більш агресивною оцінкою, додатки Facebook створили 235 644 нових робочих місць та принесли $15,71 мільярдів прибутку економіці.

Професори центру цифрових інновацій у Robert H. Smith School of Business вперше змогли підрахувати розміри економіки, створеною ринком додатків Facebook. Як виявилося, це близько 53 000 нових позицій у софтверних компаніях, які займаються розробкою програм для Facebook. Подібні додатки включають в себе все, що завгодно, починаючи від інструментів продуктивності і закінчуючи популярними іграми на зразок "Farmville".

Економіка додатків також призвела до створення робочих місць у бізнесах, так чи інакше пов'язаних з розробкою, а також у сферах, які отримують вигоду від використання програм Facebook. Іл-Горн Хан та Сіва Вісванатан (Il-Horn Hann, Siva Viswanathan), керівники центру цифрових інновацій, оцінюють розмір додаткового ринку програм Facebook від 129 000 до 182 000 робочих місць.

Дослідники підрахували спільну зарплату та бонуси, які отримують ці люди, і підсумок склав суму від $12,9 до $15,71 мільярдів доларів США.

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua