НОВИНИ від 20.02.2012


Рейтинг найбільш дохідних об'єктів для інвестицій очолив Apple

Видання The Economist опублікувало рейтинг компаній, у які було найбільш вигідно інвестувати за останні 10 років.

Рейтинг найбільш дохідних об'єктів для інвестицій у період останніх десяти років очолила компанія Apple. Згідно даним The Economist, акції Apple, придбані в 2002-му році за $100, сьогодні коштують $3919.

На другому місці за вигідністю інвестицій опинився Ощадбанк Росії — на даний момент інвестиції, вкладені десятиліття тому, принесли б доход в $3722. Третє і четверте місце у рейтингу посіли зі значним відставанням компанії ConocoPhillips і Amazon, з результатами у трохи більше $1000. Також до топ-10 потрапили китайські компанії Petrochina і China Petroleum, бразильські Vale і Banco do Brasil, мексиканський телекомунікаційний холдинг America Movil та індійська нафтогазова компанія ONGC.

При цьому журнал склав також рейтинг компаній, акції яких за цей період знецінилися найбільше. Аутсайдерами рейтингу, які не виправдали надій інвесторів, виявилися Barclays, NTT DoCoMo, Mitsubishi, Allianz, UBS, Bank of America, Citigroup, Royal Bank of Scotland, AIG і Allied Irish Banks.

Всі розрахунки були зроблені на основі даних про показники 200 найбільших корпорацій світу від агентства Bloomberg.


  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua