НОВИНИ від 26.10.2012


Витрати на LMS продовжуватимуть зростати до $1,8 млрд. у 2013-му році

Дослідження, проведене компанією Bersin & Associates, яка надає аналітичні послуги у сфері управління людським капіталом (HR), а також сфері талантів та навчання, засвідчило що глобальні витрати компаній на системи управління навчанням (Learning Management Systems або LMS) у 2013-му році зросте на 10,4% і досягнуть позначки $1,8 мільярдів. У 2011-2012 роках відносні темпи зростання були дещо вищими — 14,7%.

Learning Management Systems 2013
Детальні висновки дослідження Bersin & Associates були опубліковані у звіті "Системи управління навчанням 2013: Посібник для покупця з навчальних рішень для глобального ринку" (Learning Management Systems 2013: The Definitive Buyer's Guide to the Global Market for Learning Management Solutions).

Дослідження аналізує та порівнює більше 50 провайдерів та пропонує глибинні профілі 19-ти ключових гравців ринку.

Дослідження також свідчить, що попри загальну консолідацію ринку навчальних програм та систем управління навчанням, клієнти продовжують стикатися зі значними труднощами, намагаючись розібратися у цьому ринку.

Варто звернути увагу і на те, що спостерігається загальна тенденція до комодитизації та зростання кількості простих SaaS-систем (Software as a Service), а також гнучких моделей формування вартості.

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua