НОВИНИ від 28.12.2012


Більшість компаній планують підвищити витрати на віртуальне навчання у 2013 році

Компанія ON24 Inc., яка займається організацією вебкастів та інших віртуальних заходів, опублікувала результати свого опитування, участь в якому взяло більше 3000 учасників конференції Virtual Learning Edge, присвяченої віртуальному навчанню.

ON24 Inc.: Більшість компаній планують підвищити витрати на віртуальне навчання у 2013 році Виявилося, що 91% HR-менеджерів та спеціалістів з корпоративного навчання планують підвищити рівень застосування віртуального навчання у своїх компаніях у 2013-му році. 33% стверджують, що вони планують підвищити рівень віртуального навчання більш ніж на 25%.

Серед найбільших переваг віртуального навчання було відзначено зменшення часу на подорожі (83%), більша зручність (83%), менші грошові витрати (79%), більш просте залучення експертів з компанії (52%), вища залученість учасників (43%) та більш послідовне навчання (38%).

Більше того, 81% респондентів переконані, що віртуальне середовище набагато більш ефективне для так званого "узгоджувального навчання" (compliance training). Наступними в переліку є:

  • споживче/продуктове навчання — 64%;
  • адаптація — 62%;
  • адміністрація — 57%;
  • навчання продажам — 48%;
  • ІТ-навчання — 41%.

Перелік характеристик, які найбільш важливі для віртуального тренера, очолило вміння використовувати тести, опитування та соціальні медіа (88%). Не менш важливими виявилися:

  • навички фасилітації (facilitation skills) — 83%;
  • голосове залучення — 74%;
  • розуміння технологій — 69%;
  • експертні знання — 60%;
  • розважливість — 50%.

Участь в опитуванні взяли представники широкого ряду сфер та галузей, включаючи банківську, фінансову, страхову сфери (19%), технології (17%), охорону здоров'я, урядову та освітню (кожна по 10%).

За інформацією Chief Learning Officer.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua