НОВИНИ від 09.01.2013


Багато працюючих людей планують повернутися до навчання чи взяти участь в онлайн-курсах

Більшість дорослих людей включають освіту до своїх короткострокових планів. При цьому співробітники компаній зазвичай схиляються до онлайн-курсів для подальшого розвитку своєї кар'єри. 90% з них переконані, що їм є куди рости. Такі дані дослідження, проведеного University of Phoenix.

University of Phoenix: Багато працюючих людей планують повернутися до навчання чи взяти участь в онлайн-курсах 41% респондентів, признаються, що вони планують повернутися до навчання в майбутньому. 64% з них розраховують, що це трапиться протягом наступних двох років.

Люди, які працюють, проявляють навіть вище прагнення щодо повернення до навчання. 54% з них признаються, що планують продовжити свій розвиток та освіту.

Дослідження також виявило, що приблизно половина (48%) респондентів говорять про можливість онлайн-навчання для розвитку власної кар'єри. Цікаво те, що бажання брати участь саме в онлайн-курсах не обмежується молодими людьми. По суті, найбільш численною групою людей, зацікавлених в онлайн-навчанні, виявилися особи віком 25-34 років. Серед них кількість тих, хто планує брати участь в онлайн-курсах складає 74%. Молодша група (віком 18-24 роки) знаходиться тільки на другому місці — 63%.

Серед групи респондентів віком 35-44 роки кількість тих, які планують брати участь в онлайн-курсах, склала 58%, у групі 45-54 років — 46% і у групі 55 років та старших — 21%.

Серед працевлаштованих респондентів кількість осіб, які планують брати участь в онлайн-курсах, також досить висока. 59% з них поділилися своїми бажаннями та планами щодо такого навчання. При цьому 10% з них вже зараз беруть участь в онлайн-курсах, і більше половини (52%), мають намір взяти участь протягом наступних 12-18 місяців.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua