НОВИНИ від 06.02.2013


Бренди, яких не вистачає українцям

Торгові марки IKEA, H&M, Pizza Hut і Starbucks очолили списки міжнародних мереж магазинів, ресторанів і кафе, на появу яких з нетерпінням очікують українці.

GfK Ukraine: Бренди, яких не вистачає українцям Такі дані дослідницька компанія GfK Ukraine отримала в ході січневого опитування інтернет-користувачів у віці 18-45 років, що проживають у містах з населенням більше 500 тис. чоловік.

Згідно з дослідженням, магазини товарів для дому IKEA (46,8% тих, що проголосували) і магазини одягу H&M (39,4%) є лідерами серед брендів міжнародних мереж магазинів, яких не вистачає українцям. Третє і четверте місця поділили магазини техніки Apple Store (30%) і одягу Hugo Boss (29,8%). Мережа гіпермаркетів Walmart посіла п'яте місце з показником в 25,8%.

Як відзначають у компанії, торговельну мережу H&M вдвічі частіше згадували жінки, ніж чоловіки, у яких цей бренд не увійшов до топ-5. Також більшою популярність H&M користується у представників вікової групи 18-25 років та мешканців міст-мільйонників.

На відміну від жінок, у чоловічий топ-5 потрапила мережа супермаркетів Tesco. Одночасно цей міжнародний бренд більше бракує респондентам старшої вікової групи 36-45 років та мешканцям західного регіону.

Магазини Apple Store частіше згадувала молодь (вікова група 18-25 років), якій також значною мірою в Україні не вистачає мережі Body Shop.

Щодо міжнародних мереж кафе та ресторанів, то трійка лідерів брендів, яких не вистачає українським споживачам, виглядає наступним чином: Pizza Hut (49,5%), Starbucks Coffee (39,6%), Burger King (38,5%).

Мережа піцерій Pizza Hut є безперечним лідером як у жінок, так і у чоловіків. Проте жінкам частіше бракує кав'ярень Starbucks Coffee та Costa Coffee, тоді як чоловікам більшою мірою не вистачає ресторанів швидкого харчування Burger King.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua