НОВИНИ від 29.05.2015


Організації з найвищим рівнем залученості 2015 року

Компаній, які могли б похвалитись високим рівнем залученості персоналу, у світі мало. Як показало дослідження Gallup, залученість у роботу притаманна лише 13% працівників, які демонструють захопленість справою, а також відданість своїй організації. Решта 87% або байдужі, або ще гірше — вороже налаштовані до своїх фірм.

Gallup: Організації з найвищим рівнем залученості 2015 року Нагорода «Gallup Great Workplace Award» надається компаніям, що являють собою глобальний стандарт робочого середовища із високим рівнем залученості. У середньому 64% їхніх кадрів працюють на совість та з душею, таким чином, щодня генеруючи цінність для свої фірм. Щоб претендувати на цю нагороду, організація мусить:

  • провести дослідження рівня залученості персоналу, яким би було охоплено не менше ніж 1 тис. працівників, при цьому показник відгуку повинен становити 80% або вище;
  • отримати в оцінюванні Gallup's Q12 кваліфікаційну кількість балів для принаймні 50% структурних одиниць, що мають право взяти участь в опитуванні;
  • продемонструвати чіткі взаємозв’язки між залученістю та бізнес-результатами.

Всі заявки розглядаються та оцінюються групою суддів Gallup.

Цьогорічні переможці представляють широкий діапазон країн, серед яких — Канада, Китай, Індія, Індонезія, Нідерланди, Сінгапур, Індонезія, Таїланд, Об’єднані Арабські Емірати та США.

У кожній з цих організацій у середньому на кожного індивіда з відверто пасивним ставленням до роботи приходиться дев’ять працівників із високим рівнем залученості, що у п’ять разів перевищує середнє значення в США та у 16 разів — аналогічній показник у світі.

У кожній компанії, відзначеній нагородою Gallup, залученість персоналу безпосередньо вплинула на вдосконалення чотирьох наступних вимірів корпоративної діяльності:

  • стратегія та лідерство;
  • результативність діяльності та відповідальність за досягнення результатів;
  • комунікації та управління знаннями;
  • професійний розвиток та безперервне навчання.

Підвищення рівня залученості працівників є першим кроком, який мусить вчинити компанія, що прагне суттєво покращити результати діяльності та, відповідно, зміцнити позиції на ринку. Але, крім усього, це ще й критично значущий чинник забезпечення сталого розвитку бізнесу, громад та країн, а також — одна із головних передумов повернення глобальної економіки на шлях, що веде до благополучнішого майбутнього.

Ось 40 організацій, які здобули нагороду «Gallup Great Workplace Award» 2015-го року:

ABC Supply Co., Inc. Indus Towers
Adena Health System Intermountain Healthcare
Adventist Health System Krungsri
ANN INC Lakeland Regional Health
BCA (Bank Central Asia) LS travel retail, North America
Bon Secours Health System Mars, Incorporated
CarMax Mary Lanning Healthcare
Charles Schwab Mashreq
China Merchants Property Development (CMPD) Nationwide Insurance
Compassion International NXP Semiconductors
DBS PNC Financial Services Group
DTE Energy Regions Bank
Emirates Integrated Telecommunications Company - du Sarasota Memorial Health Care System
Fifth Third Bancorp Screwfix
Hawai'i Pacific Health Self Regional Healthcare
Healthways Stryker
Hendrick Health System Tata Capital
Hyatt Hotels Corporation USAA
Inchcape Wells Fargo
Indian Hotels Company Limited Winegardner & Hammons, Inc.  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua