НОВИНИ від 16.03.2023


Fast Company: Найінноваційніші компанії світу 2023 року

Видання Fast Company оприлюднило черговий список найбільш інноваційних компаній світу (The World’s Most Innovative Companies of 2023). Окрім традиційного рейтингу 50 найінноваційніших компаній, цього року дослідження охопило 540 організацій, які представляють 54 галузі, включаючи штучний інтелект, доповнену та віртуальну реальність, ігри та багато іншого.

Fast Company: Найінноваційніші компанії світу 2023 року

«Найбільш інноваційні компанії 2023 року», остаточний літопис новаторських ідей, що трансформують бізнес і суспільство, від Fast Company, на 100% створений людьми. Можливо, автори рейтингу й запитували ChatGPT — чат-бота зі штучним інтелектом, створеного компанією №1 у списку, OpenAI, — про певні компанії, але лише тому, що хотіли побачити, як він відповість.

OpenAI — лише один із прикладів того, як досягнення в галузі штучного інтелекту переосмислюють бізнес: від пошуку ліків (DeepMind) до офісної роботи (Canva) та безпеки (Robust Intelligence). Але цей рейтинг — а також 54 списки, що відображають 10 найінноваційніших організацій у різних галузях, від рекламного бізнесу до сфери праці, — демонструють надихаючі, глибокі історії, що виходять далеко за межі поточних актуальних тем.

Охорона здоров’я стає більш справедливою — для трансгендерів (Folx Health), жінок (Maven Clinic), дітей (Hazel Health) та пацієнтів із низьким рівнем доходу (Cityblock Health) — завдяки компаніям, які пристосовують свої пропозиції до потреб спільнот, що традиційно не отримували належного обслуговування.

Культові бренди змінюють способи комунікації з шанувальниками, надаючи більше влади творцям і встановлюючи зв’язок із культурою (McDonald’s, Tiffany & Co.), тоді як весь світ ресторанів і споживчих товарів перевтілюється, ставлячи в центр уваги контент (MrBeast).

На нашій Землі укріплюють ґрунт (Regrow Ag), жертви кліматичних катастроф тепер можуть отримати мобільну мережу, щоб пережити збої (Sesame Solar), а один із найвпливовіших світових брендів, Patagonia, зробив планету своїм єдиним акціонером (Holdfast Collective).

Тим часом у космосі державні та приватні організації (NASA, Axiom Space) розширюють межі можливого на орбіті.

Нарешті, мистецький колектив (Mschf) зі знанням справи коментує культуру споживання та бізнесу.

«Ми сподіваємося, що ці переможці надихнуть вас так само, як і нас, коли ми їх обирали», — резюмує дослідницька команда Fast Company.

Топ-50 найінноваційніших компаній світу 2023

 1. OpenAI
 2. McDonald’s
 3. Airbnb
 4. Holdfast Collective
 5. Nubank
 6. Microsoft
 7. Roblox
 8. Webtoon
 9. Ramp
 10. Tiffany & Co.
 11. Hoka
 12. On
 13. Workers United
 14. Armis
 15. FromSoftware
 16. Purdue University
 17. NASA
 18. Bristol Myers Squibb
 19. Illumination
 20. LanzaTech
 21. Ford
 22. Canva
 23. Giant Spoon
 24. Chainalysis
 25. The Walt Disney Company
 1. E.l.f.
 2. DeepMind
 3. Folx Health
 4. Cityblock Health
 5. Maven Clinic
 6. Hazel Health
 7. 3XN
 8. Ultima Genomics
 9. Sorare
 10. CounterCraft
 11. Flashfood
 12. Valve
 13. LearnPlatform
 14. Formic
 15. Airtable
 16. Regrow Ag
 17. Eventbrite
 18. Eight Sleep
 19. Sesame Solar
 20. Loom
 21. MrBeast
 22. 3dar
 23. Robust Intelligence
 24. Axiom Space
 25. Mschf  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua