НОВИНИ від 31.10.2006


Купівля ІТ — надзвичайний стрес

Керівники малих бізнесів вважають купівлю нової технології більш стресовою ситуацією, ніж купівлю нерухомості чи одруження. Таким чином, чверть із 300 опитаних керуючих директорів стверджують, що вони з більшою "радістю" переживуть всі етапи організації весілля, ніж здійснять інвестиції у новітні технології.

AT Communications Group, яка проводила опитування, говорить, що не останньою причиною стресовості купівлі нових інформаційних технологій, є професійний жаргон спеціалістів з ІТ. Власники малого бізнесу часто відчувають себе не зовсім комфортно, коли на них звалюється ціла гора незнайомих слів.

Майже три чверті респондентів стверджують, що найбільш шоковою є необхідність роботи з постачальниками. Якби ланцюг постачання був спрощеним і система легко з ним справлялася, то це зберегло б нерви власникам бізнесу.

Дві третини респондентів вважають, що турбота про споживачів є набагато більш важливим завданням компанії, ніж інвестиції у новітні технології.

Якщо вірити дослідженню, то 26% респондентів навіть готові припустити, що навіть початок нового бізнесу є менш стресовим, ніж нова ІТ-ініціатива.

За інформацією Silicon.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua