НОВИНИ від 15.02.2007


Business Intelligence продовжує розвиватися

Об'єм ринку Business Intelligence (BI) до кінця року зросте до ?1.5 млрд. Причиною таких прогнозів є підсилення конкуренції між постачальниками та продавцями продуктів ВІ.

У 2007-му році прибутки основних гравців — таких як Microsoft, Oracle та SAP — зростатимуть втричі швидше, ніж прибутки менших компаній, які спеціалізуються виключно на програмах ВІ. Такі дані надано аналітичним домом Gartner.

Андреа Бітерер (Andreas Bitterer), віце-президент з досліджень у Gartner, сверджує, що хоча засоби ВІ належить до стратегічних пріоритетів ІТ-директорів компаній, вони поки-що не сприймаються як щось важливе співробітниками компаній.

У сфері систем ВІ спостерігалося стабільне зростання протягом кількох років поспіль, а прибутки цієї сфери зростали із середнім прискоренням 9,7%. Якщо темпи зростання залишаться стабільними, то за прогнозами Gartner у 2010-му році ринок може досягнути ?1.9 млрд.

За інформацією Silicon.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua