НОВИНИ від 22.02.2007


Адаптація нових співробітників відбувається занадто повільно

Важко не погодитися, що перш ніж людина, яка прийшла на нову роботу, відчує себе "у своїй тарілці", повинен пройти деякий час. Проте, чверть менеджерів вважають, що пристосування до корпоративної культури відбувається занадто повільно. Зокрема, вони наголошують, що через три місяці після найму працівники все ще не до кінця пристосовані до нової корпоративної культури.

Більше половини менеджерів Іспанії вважає причиною цієї проблеми недосконалість інтеграційних процесів, які відбуваються у компанії. П'ята частина швейцарських та ірландських менеджерів наголошують на нестачі комунікаційних навичок серед нових працівників.

Дослідження також вказує на те, що компанії та їх менеджери покладають все більші та більші надії на тренінги та розвиток персоналу як один зі способів мотивації та утримання ключових талантів. Опитування понад 2300 HR-менеджерів у 13-ти країнах виявило, що близько трьох чвертей вважають тренінги найкращим способом підвищення стабільності у рядах персоналу.

Навчальні курси найбільш широко застосовуються менеджерами у Швейцарії (93%) та Люксембургу (91%), у той час як у Нідерландах та Новій Зеландії цей підхід набагато менш популярний (58% та 63% відповідно).

У Німеччині та Люксембургу більше ніж чверть менеджерів говорять про залучення нових працівників у процес створення команди. Менеджери в Італії та Іспанії з радістю залучають персонал до прийняття рішень компанії.

Утримання ключового персоналу продовжує залишатися основним пріоритетом для бізнесу в усьому світі. Тому менеджери постійно знаходять все нові й нові способи та інструменти для мотивації працівників. І хоча проведення тренінгів та постійне підвищення компенсаційних пакетів залишається доволі розповсюдженим способом зменшення плинності кадрів, вони не гарантують 100% ефективності.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua