НОВИНИ від 26.06.2007


Управління талантами — виклик, який постав перед Європою

Сучасний європейський бізнес зіткнувся із подвійним викликом: по-перше, йому доводиться якимось чином вирішувати проблему старіння персоналу, а по-друге, він потерпає від постійної нестачі критичних для бізнесу навичок. Таким чином, саме залучення та утримання найкращих талантів стане ключовим завданням для HR-відділів щонайменше на наступні вісім років.

Результати опитування 1350 топ-менеджерів у 27-ми країнах Європейського Союзу, переконливо свідчать, що управління талантами стає ключовим завданням для компаній і буде залишатися таким аж до 2015-го року.

Дослідження було проведено The Boston Consulting Group (BCG) спільно з European Association for Personnel Management (EAPM). Воно визначило ключові напрямки розвитку для організацій: управління талантами, управління демографічними чинниками, перетворення на "організацію, яка навчається", управління балансом між роботою та особистим життям, управління змінами та культурою. Саме ці напрямки стануть ключовими для HR-менеджерів протягом кількох наступних років.

"Керівники європейських організацій визнали, що постійно стикаються із демографічними проблемами і ще не навчилися повністю їм протистояти", — розповідає Рейнер Стрек (Rainer Strack), партнер та управляючий директор BCG.

"Всі ми живемо в еру інтелектуальної власності та інтелектуального бізнесу; ми живемо у старіючому суспільстві; живемо у глобальній економіці, яка пропонує індивідам безліч різноманітних можливостей. Для того, щоб використовувати весь потенціал персоналу компанії, HR-спеціалісти повинні чітко усвідомлювати ті виклики, які ставить перед ними сучасність", — додає Франц Бем (Hans Bahm), генеральний секретар EAPM.

За інформацією management-issues.


  ВСІ НОВИНИМЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua