НОВИНИ від 12.12.2007


Вдала комунікація — рушій результативності

Вдала комунікація між менеджерами та їх підлеглими має безпосередній позитивний вплив на результативність компанії і, за результатами останніх досліджень, сприяє підвищенню мотивації персоналу. Чому ж тоді так багато керівників до сих пір не навчилися управлятися із комунікаційними інструментами?

Дослідження серед 264-х компаній, проведене консалтинговою компанією Watson Wyatt, виявило шість комунікаційних практик, які відрізняють провідні компанії від середньостатистичних організацій. Більшість із них не нові, і навіть не інноваційні, та все ж вони опираються на базові речі, які й роблять їх настільки цінними.

По-суті, компанії із найбільш ефективними комунікативними програмами звітують про на 47% більше повернення інвестицій у 2002-2006 роках. Такі компанії показують у чотири рази вищий рівень мотивації працівників.

Нижче наведено шість комунікаційних практик, про які йшлося у дослідженні:

  • фокусування менеджерів та спеціалістів на потребах споживача;
  • залучення працівників до управління бізнесом;
  • допомога менеджерам здійснювати більш ефективну комунікацію;
  • залучення таланту внутрішніх комунікаторів до управління змінами;
  • вимірювання впливу комунікації на співробітників;
  • брендінг досвіду працівників.

"Передові управлінці чудово розуміють, що саме правильна комунікація є ключовим рушієм бізнесу, — переконана Кетрін Єйтс (Kathryn Yates), керівник комунікаційного консалтингу у Watson Wyatt. — Вони використовують комунікаційні інструменти для підвищення мотивації співробітників, та власних бізнес-цілей".

Ефективні комунікаційні програми можуть докорінно змінити способи взаємодії між роботодавцями та підлеглими. І ці зміни, безперечно, будуть виключно позитивними.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua