НОВИНИ від 21.12.2007


HR-директори пророкують дефіцит керівників в усьому світі

Ситуація з пошуком менеджерів вищої ланки в 2007-му році значно погіршилася й це призведе до глобального дефіциту керівних кадрів у найближче десятиліття. До такого висновку прийшли дослідники Міжнародної асоціації консультантів із пошуку керівників вищої ланки (AESC), опитавши 141 HR-директора найбільших компаній США, Західної й Східної Європи та Азії, повідомляють "Ведомости".

Практично половина (49%) респондентів зізналася, що в їхній компанії за рік змінилося від 1-го до 4-х топ-менеджерів; 52% сказали, що наступного року їхні компанії будуть займатися пошуком керівників вищої ланки.

Близько 60% опитаних констатували, що знайти нових фахівців вищої ланки стало значно складніше, ніж два роки тому. Найпесимістичніші прогнози компанії роблять відносно фахівців в області фінансів і соціології (про це говорять 39% респондентів), IT, PR і рітейлі (36%), і на виробництві (29%).

HR-директори компаній очікують, що дефіцит керівників у світі в найближчі роки лише збільшиться. У цьому, частково, впевнені 70% респондентів у США, 30% — у Китаї, 23% — у Великобританії, 19% — в Індії.

"Ми зараз перебуваємо у ранніх стадіях дефіциту, що у найближчі 10-15 років буде лише збільшуватися", — вважає Пітер Фелікс, президент AESC. На його думку, це в значній мірі пов'язане з демографією: "З відходом у відставку народжених під час демографічного вибуху (тільки в США на зміну поколінню 77 млн. приходить покоління 44 млн.), компанії повинні будуть стати більш гнучкими й творчими при пошуку керівників вищої ланки".comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2022, Management.com.ua