ІНСАЙТИ | Командна співпраця 12 березня 2012 р.

Дозвольте своїй команді розповісти про те, що їй потрібно

Вейн Тармел (Wayne Turmel), засновник Greatwebmeetings.com, а також промовець та письменник, розповідає про те, як налагодити співпрацю віддаленої команди.

Вейн Тармел (Wayne Turmel)
Вейн Тармел
(Wayne Turmel)
Один із найбільших парадоксів управління віддаленими проектами та функціональними командами полягає в тому, що всі учасники розуміють, що для ефективної роботи їм необхідно ділитися максимальною кількістю інформації та застосовувати всі доступні технології. Втім, більшість керівників досі чинять цьому супротив.

Люди починають застосовувати нові технології грунтуючись на великій кількості різних факторів: які функції виконують ці технології, наскільки просто їх засвоїти, чи достатньо легко вони інтегруються в наявну систему. Але, як би там не було, впровадження нових технологій чи програмного забезпечення завжди стикається із супротивом.

Як же спонукати свою команду позитивно сприйняти технологічні зміни?

  1. Запитайте у команди, що їм потрібно для ефективного виконання своєї роботи? А це, в свою чергу, означає необхідність групової дискусії щодо сприйняття їхніх функцій. Спробуйте ідентифікувати, яким ваша команда бачить ідеальне робоче місце.

  2. Запитайте, що ваші співробітники використовували в минулому і які із їхніх технологій продемонстрували найкращий результат. Існує висока ймовірність, що деякі з учасників команди вже працювали з дуже ефективними інструментами в минулому і можуть посприяти їх інтеграції у вашій компанії. Окрім того, самі співробітники в питаннях технологій набагато більше довірятимуть своєму колезі, ніж керівнику.

  3. У першу чергу функціональність, а потім — продукт. Замість того, щоб вибирати технологію, а потім думати, як пристосувати її для ваших потреб, слід спершу чітко визначити, які завдання вам потрібно виконувати, а потім підібрати технології, які ідеально справлятимуться з поставленими завданнями.

  4. Дозвольте команді самостійно встановлювати очікування та звітність. Учасники команди спостерігають за тим, які технології використовують їхні колеги і переймають досвід. Дозвольте цьому факторові зіграти на вашу користь. Якщо команда погодилася з умовами плану, тоді набагато простіше спонукати людей до звітності. Але завжди краще, щоб цей план створювався за активної участі самої команди, а не "нав'язувався" їм зверху.

За матеріалами "Let your team tell you what they need", management-issues.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.



ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Серійний переможець. 5 дій для створення вашого циклу успіхуСерійний переможець. 5 дій для створення вашого циклу успіху
X10: Правило переможця. Як отримувати максимум від життяX10: Правило переможця. Як отримувати максимум від життя
Переваги поразокПереваги поразок

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2024, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management



➥ Дякую, я вже підписана(-ий)