ІНСАЙТИ | Досвід 18 квітня 2011 р.

Ставтесь до провалу позитивно

"Позитивний провал"... хіба так буває? Хіба може провал бути позитивним? Як виявилося — може! Адже провал — це перш за все надзвичайно цінний урок для керівника та власника бізнесу.

<B>Девід Сімс (David Simms) Девід Сімс
(David Simms)
Досвід, винесений з провалу, коштує дуже багато. Але, на жаль, дуже часто обговорення провалів перетворюється на "табу". Коли востаннє ви публічно розповідали про свої помилки? Та навіть із друзями ми далеко не завжди готові говорити про речі, які "йдуть шкереберть".

Коли ми уникаємо обговорення провалу, ми тим самим позбавляємо себе та своїх колег можливості отримати цінні уроки.

Девід Сімс (David Simms), один із дописувачів блогів HBR, партнер Bridgespan і глава Bridgestar ініціативи, яка спрямована на розвиток лідерських якостей у некомерційному секторі, ділиться своїм власним "провальним" досвідом. Його основною помилкою став найм людини, яка повинна була займатися продажами, без попереднього дослідження відгуків та досвіду. Компанії дуже не вистачало продавця, але в результаті виявилося, що ця людина не здатна "закрити" жодної продажі.

Девід Сімс також згадує іншу ситуацію, коли вони найняли людину, орієнтуючись виключно на дуже "красиве" резюме. Ця людина пропрацювала в компанії три роки, так і не принісши їй практично жодної користі, після чого звільнилася. Таким чином, вона позбавила компанію можливості найняти по-справжньому успішного і захопленого працівника, який би генерував ідеї та розвивав бізнес.

Якими б не були наслідки провалу, болючі уроки, які вам довелося вивчити, можуть стати реальною перевагою і перетворитися на цінний досвід — не тільки ваш, але й ваших друзів та колег. Тому не варто соромитися цих історій. Навпаки, потрібно бути готовим поділитися з ними, незалежно від того, наскільки ви цього боїтеся. Адже головне, що ми отримуємо — це гарантію того, що негативна ситуація не повториться в майбутньому. А можливо — навіть нові проривні ідеї для розвитку.

За матеріалами "The Power of Positive Failure", Harvard Business Review Blogs.
Скорочений переклад: Ярослав Федорак, MCUa.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Усе замахало. Але надія єУсе замахало. Але надія є
Як стати експертом. Шлях до майстерностіЯк стати експертом. Шлях до майстерності
Дисципліна — це свобода. Як звільнитися від слабкостей і досягти бажаногоДисципліна — це свобода. Як звільнитися від слабкостей і досягти бажаного

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тренди, Інсайти, Інтерв'ю, Рецензії, Бізнес-навчання, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Статті партнерів
ПРОЄКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2023, Management.com.ua

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)