БІЗНЕС-ОСВІТА | МВА 14 липня 2006 р.

Пристосування МВА до реального світу

Різниця між тим, що викладають у навчальних закладах і що відбувається у реальному світі може спричинити велику шкоду бізнесу. Один досвідчений керівник (який попросив залишитися анонімним) розповів історію про студента МВА, який зумів отримати лідерську позицію в технологічному проекті компанії, що входила у рейтинг Fortune 500. "Жоден із випускників МВА не може мати необхідного досвіду для ведення проектів управління інформаційними технологіями такого рівня, — стверджує він. — Майже кожен фокусує свою увагу на збільшенні прибутків компанії, але ніхто не проводить перевірки, чи дійсно вдалим буде впровадження та інтеграція ІТ-систем. Очевидно, вони або не прослухали відповідного курсу МВА, або ж програма МВА взагалі не має таких курсів. В результаті компанія втратила ні багато, ні мало $40 млн."

Bill DeLone, декан однієї із американських бізнес-шкіл, неодноразово чув подібні історії. Він говорить, що безсумнівною є потреба пристосування програм МВА до реальних вимог бізнес-світу. Існує завдання поєднати теорію та практику і досягнути того, щоб випускники мали змогу втілити свої знання у реальних завданнях бізнесу.

Бізнес-школи повинні працювати над покращенням своїх курсів для того, щоб вони були корисними для бізнес-світу не лише на папері. Деякі бізнес-школи вже заснували спеціальні консультаційні кабінети, які відповідають за розвиток навичок студентів у сфері інформаційних технологій. Вони використовують безпосередні зв'язки зі справжніми клієнтами, основними регіональними працедавцями, для того, щоб розробити дієві програми навчання. "Ми мусимо бути переконані, що люди, які отримують освіту МВА сьогодні можуть відповідати вимогам управління інформаційними технологіями".

Керівникам компаній подобається співпрацювати із такими консультаційними центрами при школах, оскільки тут вони мають змогу найняти на роботу найкращі кадри. "Студенти, яких я найняв після прослуховування цієї програми, — говорить Leif Ulstrup, що працює у компанії Deloitte & Touche, — показали себе дуже успішними в роботі над зменшенням прірви між технологічною та іншими сферами".

Попри те, що методи навчання постійно змінюються, незмінною залишається потреба технологічної освіти. "МВА — це загальна освіта, тому її слід комбінувати із технологічними напрямками", — стверджує Marc Meyer, професор менеджменту в Northeastern University у Бостоні. Він веде High Technology MBA Program — спеціалізовану програму, яка надає бізнес-навички технологічним управлінцям.

Ярослав Федорак, за матеріалами CIO Insight.
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
19 січня 2017
Київ
Робота з дебіторською заборгованістю (Максим Голубєв)
20 січня — 1 квітня 2017
Київ, Готель «Мир»
Mini MBA — "Ефективний керівник"
24 січня 2017
Київ, Український дім
Менеджер і команда. Як створити команду мрії (Максим Батирєв)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Бла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работаютБла-бла-бла, или Что делать, когда слова не работают
Як ви збудуєте своє життя?Як ви збудуєте своє життя?
Никогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкингаНикогда не ешьте в одиночку и другие правила нетворкинга
МВА за 10 дней. Самое важное из программ ведущих бизнес-школ мираМВА за 10 дней. Самое важное из программ ведущих бизнес-школ мира
12 недель в году. Как за 12 недель сделать больше, чем другие успевают за 12 месяцев12 недель в году. Как за 12 недель сделать больше, чем другие успевают за 12 месяцев

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)