Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


БІЗНЕС-ОСВІТА | МВА 1 вересня 2006 р.

Назад до школи...

Додатковий диплом може стати Вашим квитком до більш високооплачуваної посади, швидшого кар'єрного зростання чи взагалі — іншої професії. Але чи виправдовують себе грошові витрати та численні перешкоди, з якими Вам обов'язково доведеться зіткнутися на шляху до здобуття додаткової освіти? — запитує автор статті Erin Burt (Kiplinger's Personal Finance).

Незалежно від того, чи Ви досі навчаєтеся, чи нещодавно закінчили університет, чи вже давно працюєте, Новий рік — найкращий час для оцінки пройденого шляху та прийняття рішення — чи потрібна Вам бізнес-освіта. Чи задоволені Ви поточним станом речей? А можливо, Вашою метою є просування по бізнес-драбині?

Після оцінки своїх кар'єрних сподівань перед Вами може виникнути перспектива вступу до бізнес-школи. Але майте на увазі, перспективою такого рішення може стати як кар'єрне зростання та підвищення прибутків, так і порожня трата часу та суцільне розчарування. Все залежить лише від мети, яку Ви ставите перед собою, йдучи на програму МВА. Не всі випускники бізнес-шкіл мають змогу здобути омріяну роботу чи бажаний рівень компенсації. Тому слід дуже уважно оцінити свою мотивацію. Чи дійсно Вам потрібна додаткова освіта і МВА ступінь, популярність якого в Україні лише починає зростати?

Перше питання, яке слід собі задати: "Чи йдете Ви у бізнес-школу, щоб досягнути конкретної мети, чи просто для того, щоб уникнути здійснення інших справ?" Як виявляється, відповісти на це запитання дуже просто. Якщо Ви потребуєте диплому МВА через те, що без нього неможливе Ваше подальше просування по кар'єрній драбині чи Ви просто прагнете змінити поле діяльності — значить Ви близькі до успіху, оскільки використовуєте правильні мотиваційні принципи. Якщо ж причиною обрання додаткової освіти є прагнення виграти час, оскільки Ви ще не вирішили чим зайнятися, або ж Ви просто чекаєте, поки розвинеться (покращиться) ринок — значить краще взагалі відмовитися від освіти, оскільки така мотивація є неправильною.

Окрім того, для здобуття рівня МВА зовсім не зайвим буде досвід роботи. Особливо, якщо Ваша попередня спеціальність далека від бізнесу. Деякі бізнес-школи навіть не розглядатимуть Вашу кандидатуру, якщо Ви не маєте відповідного досвіду роботи.

У будь-якому разі, приймаючи рішення повернутися до навчання, будьте обережними — цей вибір обов'язково вплине на Ваше подальше життя. Тільки від Вас залежить, наскільки успішним він виявиться.

Ярослав Федорак, за матеріалами Yahoo! Finance.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Гениальность на заказ. Легкий способ поиска нестандартных решений и идейГениальность на заказ. Легкий способ поиска нестандартных решений и идей
Личная эффективность. Harvard Business Review: 10 лучших статейЛичная эффективность. Harvard Business Review: 10 лучших статей
Эффективность на работе. Держать фокус. Управлять своей энергией. Добиваться выдающихся целейЭффективность на работе. Держать фокус. Управлять своей энергией. Добиваться выдающихся целей
Глобальный кризис. За гранью очевидногоГлобальный кризис. За гранью очевидного
Работа как внутренняя игра. Фокус, обучение, удовольствие и мобильность на рабочем местеРабота как внутренняя игра. Фокус, обучение, удовольствие и мобильность на рабочем месте

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)