БІЗНЕС-ОСВІТА | МВА 12 січня 2007 р.

Жінки та МВА

Бізнес-школа може допомогти побудувати кар'єру незалежно від того, чоловік ви чи жінка. Проте, МВА може відкрити перед вами навіть ті "двері", про існування яких ви навіть не здогадувалися.

Сьогодні майже половина користувачів, які проходять тест GMAT є жінками. Проте, коли говорити про МВА-програми, то кількість жінок різко скорочується до 30%. І хоча навіть такі дані свідчать про значне зростання кількості жінок на МВА-програмах, все ж проблема "розбалансування" між представниками різнех статей у бізнес-школах залишається дуже актуальною.

Відсутність балансу призводить до нових методів найму. Бізнес-школи фактично докладають усіх зусиль для залучення талановитих жінок. Вони навіть починають адаптувати свої програми для того, щоб зробити їх більш привабливими саме для студенток.

Але чому жінкам все-таки варто прислухатися до поради здобути ступінь МВА? Передусім тому, що бізнес-освіта відкриває перед ними майже увесь світ управління. МВА надзвичайно багатогранна та цінна програма для кожного учасника, оскільки не обмежує галузь, у якій можливе її застосування. Випускники МВА працюють у великих та малих корпораціях, неприбуткових організаціях, сфері охорони здоров'я, органах влади і т. п. При цьому багато випускників бізнес-шкіл застосовують свої знання для старту власного бізнесу.

Опитування виявило, що більшість випускниць МВА мають виключно позитивні враження про ці програми. Тоді чому ж їхній приклад не наслідують інші представниці жіночої статі. Причин може бути декілька. Ось тільки найрозповсюдженіші з них:

  • більшість жінок вважають бізнес-школу "чоловічою територією", де жінок не вітатимуть;
  • існує дуже мало жіночих рольових моделей, як бізнес-лідерів;
  • існує дуже мало жінок-професорів. Викладацький склад зазвичай перенасичений чоловіками;
  • програми МВА зазвичай бувають негнучкими, чи недостатньо пов'язані із кінцевими результатами.

Перед тим, як обрати бізнес-школу, варто звернути увагу на два фактори: навчальну обстановку та культуру бізнес-школи. Деякі школи з більшим задоволенням приймають і підтримують жінок. А щоб більше довідатися про школу, варто поговорити з приймальною комісією, студентами, які вже навчаються у школі, та випускниками.

Деякі школи настільки сильно прагнуть залучити більше жінок, що вони навіть відкривають спеціальні стипендії та програми підтримки для кандидатів жіночої статі. Тому перш, ніж обрати "свою" бізнес-школу, слід переконатися, що ви оцінили всі можливості.

За матеріалами "Women and the MBA", Business Majors.comments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
25 жовтня 2017
Київ, Готель «Мир»
Активні продажі: система гарантованого залучення клієнтів (Наталія Дегтярьова)
25 жовтня 2017
Київ, Готель «Космополіт»
Вирішили. Впровадили. Результат. IV міжнародна конференція за методологією Адізеса
26-27 жовтня 2017
Київ, Готель «Либідь»
Транспортна логістика (Віктор Барановський)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Почему мы хотим, чтобы вы были богатыПочему мы хотим, чтобы вы были богаты
Уверенность в себе. Умение контролировать свою жизньУверенность в себе. Умение контролировать свою жизнь
Как стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организацииКак стать генеральным директором. Правила восхождения к вершинам власти в любой организации
Прыгни выше головы! 20 привычек, от которых нужно отказаться, чтобы покорить вершину успехаПрыгни выше головы! 20 привычек, от которых нужно отказаться, чтобы покорить вершину успеха
Як ніколи не помилятися. Сила математичного мисленняЯк ніколи не помилятися. Сила математичного мислення


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент.Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)