БІЗНЕС-ОСВІТА | Лідерський розвиток 19 грудня 2017 р.

Навчання лідерів — останні тренди

Які навички є критично значущими для сучасних лідерів? Це питання стало темою розмови Кевіна Круза (Kevin Kruse), засновника LEADx.org (онлайн-компанії, що безкоштовно надає навчальні програми для керівників), зі старшим віце-президентом Skillsoft Хайд Абеллі (Heide Abelli). Абеллі очолює напрям розробки та реалізації ініціатив з лідерського розвитку. Також вона викладає в Школі менеджменту Carroll при Бостонському коледжі.

Навчання лідерів — останні тренди Як зазначила Абеллі, в умовах поширення диджиталізації трансформуються базові типи навичок та компетенцій, якими мають володіти лідери; а, крім цього, змінюється спосіб, в який керівники воліють підходити до опрацювання контенту.

«Спроможність очолити процес змін, допомогти членам команд підвищити психологічну стійкість та здатність до відновлювання після стресів і потрясінь є критично важливим вмінням для сьогоднішніх лідерів», — сказала вона, додавши, що будь-яка організація, яка не усвідомлює, що безперервність циклів змін — це органічна частка сучасного бізнес-простору, недооцінює значущість цієї навички.

Також Абеллі нагадала, що компанії мають відходити від традиційної оргструктури, яка у більшості випадків ускладнює співпрацю між різними функціями і напрямами. За її словами, «організації розвиваються і в багатьох вже немає "кордонів", які раніше розмежовувала окремі підрозділи; а тому чимала частка роботи виконуються міжфункціональними командами, зорієнтованими на досягнення конкретних цілей». Співпраця (як всередині групи, так і між окремими командами), а також гнучкість компанії як єдиного цілого — це, на думку Абеллі, є найціннішим з усіх активів, які можуть мати лідери.

Як має змінюватись сприйняття лідерами управлінського процесу, який здійснюється в новій техно-реальності? Абеллі переконана, що все більшої значущості набуватиме здатність лідера комфортно почувати себе в середовищі, де домінують неясність і невизначеність, а також впевнено вести за собою людей у таких умовах (при цьому вона зауважила, це властиво не кожному керівникові). Ще Абеллі звернула увагу на те, що хоча лідери в основному добре усвідомлюють потенційні небезпеки трансформаційного процесу (перед усе — це побоювання не «вписатися» в нові моделі та залишитися «на узбіччі»), не всі повною мірою розуміють переваги, які можуть дати технологічні зміни. У першу чергу — це можливість приймати кращі рішення на основі даних, що дозволить лідерам суттєво зміцнити свій вплив.

Продовжуючи цю думку, Абеллі сказала, що «аналітика "великих даних" та штучний інтелект допомагають генерувати інсайти, які практично неможливо отримати в якійсь інший спосіб, тому дані мусять стати рушієм процесу управлінських рішень». Завдяки технології, в лідерів з'явиться можливість встигати займатися різними напрямами діяльності організації, а тому «їхня здатність заглиблюватися в різні функціональні сфери стає по-справжньому значущою».

Ще однією важливою навичкою, якою мусять оволодіти лідери, є вміння навчатись. «Процес навчання має захоплювати — потрібно глибинне прагнення навчатися щодня,наприклад, освоювати якусь навичку чи взнавати щось нове про технологію», — зауважила Абеллі.

Також, за словами Абеллі, «сучасний споживчий досвід» змінює звички щодо «споживання» контенту, формуючи попит на відеоматеріали та формат навчання «на вимогу». Що ж стосується міленіалів, то «вони хочуть бачити подання інформації у формі історій; також для них є важливою гнучкість навчання — можливість працювати з контентом у будь-який час, у будь-якому місці та використовуючи будь-який пристрій». Для Skillsoft це означає здатність взаємодіяти зі слухачами незалежно від їхнього місця перебування, а також готовність йти на виправданий ризик для того, щоб «грати на випередження», передбачаючи майбутній попит. «Засобом реагування на потреби теперішніх та потенційних слухачів стало створення нової платформи та надання нових пропозицій стосовно контенту; отже, змінюється як зміст програм, так і спосіб, в який вони реалізуються», — підсумувала Абеллі.

За матеріалами "The Latest Trends in Leadership Training And How To Take Advantage", Forbes.

Ілюстрація: Depositphotos.comcomments powered by HyperComments
БІЗНЕС-ПОДІЇ ДЛЯ ВАШОГО РОЗВИТКУ:
19-22 квітня 2021
Онлайн-курс
Ефективне управління товарними запасами
21-22 квітня 2021
Київ+ONLINE
Управління проектами
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
КНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ:
Мистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесіМистецтво змінювання сердець, умів, дій: шлях зачарування в бізнесі
Дай жару. 10 кроків до креативної майстерностіДай жару. 10 кроків до креативної майстерності
Включайся! Жінки, робота й воля вести за собоюВключайся! Жінки, робота й воля вести за собоюbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic

Менеджмент.Книги

телеграм-канал Менеджмент.Книги Менеджмент.Книги — новинки, книжкові огляди, авторські тези і цінні думки з бізнес-книг. Підписуйтесь на телеграм-канал @books_management➥ Дякую, я вже підписана(-ий)