назваавтор

Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців

КНИГИ :: Фінанси, Інвестування, Статистика, M&A ::

Найбагатший чоловік у Вавилоні

Найбагатший чоловік у Вавилоні

КУПИТИ КНИГУ - Найбагатший чоловік у Вавилоні


КУПИТИ КНИГУ «Найбагатший чоловік у Вавилоні» в Kniga.biz.ua (за гривні)
Примітка: щодо придбання книжок просимо звертатися у відповідні інтернет-магазини або видавництва.
Назва: Найбагатший чоловік у Вавилоні
Автор(и): Джордж Клейсон
Видавництво: "Наш Формат", — 2017

Опис:
Оригінал (англ.): "The Richest Man in Babylon" by George S. Clason

Бестселер Amazon, у світі продано понад 2 мільйони примірників

Змінилися часи, замість золотих монет з’явилися паперові купюри й картки для виплат, та незмінними залишаються закони грошей. Ще давні вавилоняни знали, як заробляти й примножувати статки. Так вони перетворили своє місто в найбагатше у світі. Завдяки книжці «Найбагатший чоловік у Вавилоні» кожна людина може відкрити для себе закони грошей. Цю збірку притч Джорджа Клейсона, стилізованих під вавилонські історії, ще називають посібником із фінансової кмітливості.

Чому ця книжка

На відміну від традиційних підручників, збірка притч Джорджа Клейсона написана просто й захопливо, без складних термінів і нудних розділів. Щоб зрозуміти і втілити написане, вам не треба мати економічну освіту.

Для кого книжка

Для тих, хто хоче розпрощатися з порожнім гаманцем.

Книга видана також російською — "Самый богатый человек в Вавилоне"


ПЕРЕДМОВА ˅
Добробут усього народу залежить від фінансового достатку кожного громадянина.

У цьому виданні йдеться про власні успіхи кожного з нас. Успіх — це досягнення мети власними зусиллями й умінням. Ключем до успіху є правильна підготовка до втілення своїх задумів. Мудрість наших вчинків — це результат мудрості наших думок, а думки — не що інше, як розуміння.

Цю книжку порад, що врятують від худого гаманця, назвали посібником із фінансової кмітливості. І справді — саме такою є її мета: надати тим, хто прагне фінансового успіху, можливість розгадати секрети нагромадження капіталу, його збереження і змусити капітал працювати на себе.

На сторінках, що ви читатимете, ми перенесемося у Вавилон — колиску головних фінансових законів. Нині це загальновизнані принципи, якими послуговується весь світ.

Новим читачам автор щиро бажає того, про що завзято розповідають люди по всій Америці, які вже прочитали книжку: нехай її сторінки надихнуть вас примножувати кошти на банківських рахунках, приведуть до ще більших фінансових успіхів і допоможуть розв’язати складні особисті негаразди з фінансами.

Автор, використовуючи нагоду, дякує тим діловим людям, що так часто переповідали ці притчі своїм друзям, родичам, співпрацівникам і партнерам. Не існує більшої подяки, аніж та, що нею є підтримка практиків, яким сподобалися твої поради, адже вони самі проторували шлях до великого успіху, використовуючи принципи, викладені в цьому виданні.

Вавилон став найзаможнішим містом стародавнього світу, тому що його жителі були найбагатшими людьми своєї епохи. Вони розуміли цінність грошей, тож застосовували розумні фінансові принципи, щоб нагромаджувати, зберігати й примножувати статки. Вони забезпечили собі те, до чого прагнемо ми всі, — заможне майбутнє.


ЦИТАТИ ˅

Про те, як потрібно жити

Насолоджуйтеся життям, поки ви тут. Не перенапружуйтеся, не намагайтеся заощадити забагато. Якщо без напруження можете відкладати десяту частину заробленого, нехай так і буде. В усьому іншому живіть за доходами й не дозволяйте собі стати скнарою, не бійтеся витрачати. Життя гарне й щедре, коли в ньому є гарні речі та джерела задоволення.

Про секрет успіху

Ніхто не здобуде успіху сповна, якщо не вирве з корінням зволікання в собі.

Про Стародавній Вавилон

Нині гроші підкоряються тим самим законам, що діяли шість тисяч років тому, коли у Вавилоні жили найзаможніші люди.

Вавилон став найзаможнішим містом стародавнього світу, тому що його жителі були найбагатшими людьми своєї епохи. Вони розуміли цінність грошей, тож застосовували розумні фінансові принципи, щоб нагромаджувати, зберігати та примножувати статки. Вони забезпечили собі те, до чого прагнемо ми всі, — заможне майбутнє.

Про особисту свободу

— Як ти можеш називати себе вільною людиною, якщо твоя слабкість довела тебе до такого стану? Якщо в людини душа раба, чи не стане вона врешті рабом попри те, ким народилася, — як вода, що завжди знаходить свій рівень? Якщо ж у людини душа вільна, чи не стане вона шанованою і поважною у власному місті попри всі негаразди?

Про результат

Ти добре засвоїв науку. Спочатку ти навчився жити на менші кошти, ніж заробляв. Потім ти навчився йти за порадою лише до тих, хто із власного досвіду знає, що порадити. Врешті-решт ти змусив золото працювати на тебе.


Про автора:

Джордж Клейсон (George Clason, 1874-1957) — американський бізнесмен і письменник. Заснував картографічну компанію Clason Map та опублікував перший атлас шляхів Сполучених Штатів і Канади. У 1926 році видав збірку притч про фінансовий успіх «Найбагатший чоловік у Вавилоні». Книжка швидко поширилася серед працівників банків і страхових компаній і незабаром набула популярності серед мільйонів читачів. Сьогодні це класика.


Зміст:
 • Передмова

 • Чоловік, що прагнув золота
 • Найбагатший чоловік у Вавилоні
 • Сім засобів від худого гаманця
 • Зустрічайте богиню Удачу
 • П’ять законів золота
 • Вавилонський лихвар
 • Вавилонські стіни
 • Торговець верблюдами з Вавилона
 • Глиняні таблички з Вавилона
 • Вавилонський щасливець
 • Нарис з історії Вавилона

 • Про автора


ВІДГУКИ ˅
"Що може розповісти інвесторам про їхні фінанси книжка, написана в 1920-х роках? Багато чого, якщо йдеться про дивовижну збірку притч Джорджа Клейсона, у якій він подає основи поводження з грішми. Видання стане прекрасним подарунком студентові й будь-кому іншому, хто не може збагнути, чим живе світ фінансів. Та навіть досвідченим інвесторам книжка піде на користь і змусить поглянути на речі по-новому". — Los Angeles Times

* * *

"Це унікальна книжка, в якій відсутні центральний сюжет і традиційний набір персонажів. Натомість збірка оповідань розповідає про одне — як розбагатіти. Книжка намагається відповісти на питання: якщо багаті люди теж мають 24 години в день і працюють так само важко, як і всі інші, як їм вдається отримати таке неймовірне багатство? Чи можна навчити цього? Книжка Клейсона переконує, що так!" — Брендон Тернер, інвестор та автор журналу Entrepreneur

* * *

"«Найбагатший чоловік у Вавилоні» — це одна з моїх улюблених фінансових книжок всіх часів. Я змусив трьох моїх дітей прочитати її, коли вони були підлітками. Книжка стала класикою та натхненням для мільйонів читачів, незважаючи на те, що події в ній розгортаються тисячі років тому в стародавньому Вавилоні. Історії та принципи зі збірки здаються так само придатними для застосунку, як і в давнину. Це блискуча книжка для кожного, кому непросто заощаджувати гроші, чи для тих, хто витрачає більше, ніж заробляє". — Рік Феррі, фінансовий аналітик, автор Forbes


ІНШІ КНИГИ АВТОРА (Джордж Клейсон):
comments powered by HyperComments

БІЗНЕС-ПОДІЇ ПО ТЕМІ:
13-14 грудня 2021
Київ
Керівник компанії та управління фінансами: що потрібно знати та вміти директору
НОВІ КНИГИ ПО ТЕМІ:ПОПУЛЯРНІ КНИГИ ПО ТЕМІ:
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic