ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Змініть те, що надходить у ваш мозок, і тоді зможете змінити те, що в ньому народжується.
 Зіг Зіглар

2. Той, хто звинувачує кризу в своїх невдачах, зариває власний талант у землю і пасує перед проблемами, замість того щоб вирішувати їх.
 Альберт Ейнштейн

3. Посередня ідея, що породжує ентузіазм, дає більші плоди, ніж велика ідея, нездатна нікого надихнути.
 Мері Кей Еш

4. Долю людини формує характер. Долю організації — корпоративна культура.
 Тоні Шей

5. Діліться своїми прибутками зі співробітниками і поводьтеся з ними як із партнерами. У відповідь вони будуть ставитися до вас так само, і разом ви досягнете таких висот, про які навіть не мріяли.
 Сем Волтон

6. Треба створити відмінну команду і дати всім членам можливість йти за своїми інстинктами. Люди працюють краще, коли відчувають свободу і знають, що їм довіряють.
 Анна Вінтур

7. Проблеми можна порівняти з вугіллям, який машиніст підкидає в топку паровоза, спалюючи труднощі: коли ми винаходимо рішення і втілюємо їх у життя, ми просуваємося вперед.
 Рей Даліо

8. Культура не змінюється тому, що ми хочемо її змінити. Культура змінюється, коли організація трансформується; культура відображає реалії людей, які щодня працюють разом.
 Френсіс Гессельбейн

9. Кризи, що повторюються, — це лише симптом недбайливості і ліні.
 Пітер Друкер

10. Будь-яке життя — це історія нищівного падіння. Якщо біографії так захоплюють, то це тому, що герої так само, як і боягузи, змушені вдосконалюватися в мистецтві зазнавати поразки.
 Еміль Мішель Чоран

11. Якщо не будете впертими, відмовитесь від експериментів надто рано. А якщо ви недостатньо гнучкі, то будете намагатися пробити головою стіну замість того, щоб знайти альтернативне рішення.
 Джефф Безос

12. Запасіться доброзичливістю, перш ніж вона вам згодиться. Кожна компанія має безліч причин бути хорошим представником своєї спільноти, справедливим, відкритим роботодавцем.
 Джек Велч

13. У кожній організації будь-який керівник — від начальника відділу до топ-менеджера — час від часу повинен зняти свій костюм і забруднити руки.
 Річард Бренсон

14. Якщо у вас проблеми, не хвилюйтеся. Це означає, що ви в хорошій компанії, серед живих. Якщо ж ви переконані, що у вас все чудово, то головна проблема в тому, що ви не усвідомлюєте свої проблеми.
 Іцхак Адізес

15. Історія показує, що найвідоміші переможці зазвичай стикалися з нестерпними труднощами, перш ніж вони досягли свого тріумфу. Вони перемогли, тому що вони відмовилися бути переможеними.
 Берті Чарльз Форбс

16. Ви ніколи не досягнете пункту призначення, якщо будете зупинятися біля кожного гавкаючого собаки, щоб кинути в нього камінь.
 Вінстон Черчилль

17. Найбільша нагорода за важку працю — це не те, що людина за неї отримує, а те, ким вона стає в процесі цієї роботи.
 Джон Раскін

18. Розум людини — основне знаряддя її виживання. Життя людині дане, виживання — ні. Тіло людині дане, їжа — ні. Мозок їй даний, але розум — ні.
 Айн Ренд

19. Тільки через невдачі ми осягаємо мудрість. Поразка здатна дати нам найцінніший досвід на майбутнє.
 Коносуке Мацушіта

20. Зазвичай метою створення організації вважається якесь діло, яке має бути зроблено. Але як тільки ієрархія утвердилася, метою для неї стає її власне існування.
 Лоуренс Джонстон Пітерbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic