ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Ви ніколи не досягнете пункту призначення, якщо будете зупинятися біля кожного гавкаючого собаки, щоб кинути в нього камінь.
 Вінстон Черчилль

2. Найбільша нагорода за важку працю — це не те, що людина за неї отримує, а те, ким вона стає в процесі цієї роботи.
 Джон Раскін

3. Розум людини — основне знаряддя її виживання. Життя людині дане, виживання — ні. Тіло людині дане, їжа — ні. Мозок їй даний, але розум — ні.
 Айн Ренд

4. Тільки через невдачі ми осягаємо мудрість. Поразка здатна дати нам найцінніший досвід на майбутнє.
 Коносуке Мацушіта

5. Зазвичай метою створення організації вважається якесь діло, яке має бути зроблено. Але як тільки ієрархія утвердилася, метою для неї стає її власне існування.
 Лоуренс Джонстон Пітер

6. У бізнесі немає втраченої можливості. Тут як на зупинці громадського транспорту — завжди прийде наступний автобус.
 Сет Годін

7. Ніщо так не дивує людей, як здоровий глузд і дії за планом.
 Ральф Уолдо Емерсон

8. Лідерство в бізнесі — це питання не стільки знань, які індивід здобув завдяки формальній освіті, скільки його здатності повною мірою реалізувати всі ресурси свого розуму.
 Кларенс Рендалл

9. Коли ми здобуваємо уроки з помилок, то перш за все повинні визначити, в чому їх корінь — в незнанні або дурості. Перше означає, що у вас немає необхідної інформації. Друге — що необхідна інформація була, але ви використали її невірно.
 Джон Максвелл

10. Жодна інституція не може вижити, якщо для управління їй потрібен геній або супермен. Вона повинна бути організована таким чином, щоб керувати нею змогла проста людина.
 Пітер Друкер

11. Треба щоранку говорити собі: сьогодні мене чекає зустріч з дурнем, нахабою, грубіяном і шахраєм.
 Марк Аврелій

12. Найгірший лідер — той, кого люди зневажають. Хороший лідер — той, кому люди поклоняються. Великий лідер — той, хто спонукає людей говорити: «Ми самі зробили це».
 Лао-цзи

13. Провідні компанії діють так, ніби кожен божий день їм загрожує втрата клієнтів — всіх до одного.
 Том Пітерс

14. Якщо ви намагаєтеся створити компанію, це схоже на випікання торта. У вас повинні бути в наявності всі інгредієнти в правильних пропорціях.
 Ілон Маск

15. Досвід сам по собі нічому не вчить... Без теорії досвід не має сенсу. Без теорії немає питань, що можна задати. Отже, без теорії немає навчання.
 Вільям Едвардс Демінг

16. Як шкода, що не можна купувати наших менеджерів з їх справжньої вартості і продавати за ціною, в яку вони самі себе оцінюють!
 Малкольм Форбс

17. Кожен керівник мусить передбачати майбутні події та бути далекоглядним, але хороші лідери повинні мати особливу здатність відчувати несподівані зміни.
 Джек Велч

18. Генерали-переможці зазвичай будують військові плани, які будуть працювати незалежно від того, що робить ворог. Це суть оптимальної стратегії.
 Джек Траут

19. Ви навіть не зможете приступити до вивчення питання задоволення клієнтів до тих пір, поки ваші співробітники також не будуть задоволені.
 Стів Норман

20. Ваш найголовніший актив — це ви самі. Вкладіть свій час, свої зусилля і гроші в навчання, підготовку і підтримку вашого найголовнішого активу.
 Том Хопкінсbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic