ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. У сучасному світі бізнесу марно бути креативним мислителем, якщо ви не можете продати те, що ви створюєте. Менеджери не визнають хороші ідеї, якщо вони не будуть представлені їм хорошим продавцем.
 Девід Огілві

2. Найкраща стратегія — завжди бути найсильнішим; спочатку в загальному, потім — у визначальних пунктах… Немає закону вищого і більш простого, ніж необхідність концентрувати свої сили…
 Карл фон Клаузевіц

3. Є особливо ефективний метод отримання інформації, яким не користуються більшість менеджерів. Потрібно просто піти туди, де працюють, і подивитися, що там робиться.
 Ендрю Гроув

4. Успіх блокується концентрацією на ньому і плануванням... Успіх сором'язливий — він не вийде, поки ви дивитеся.
 Теннессі Вільямс

5. Ви не можете бути хорошим батьком, якщо боїтеся виховання дітей. Так само і з компанією — ви не станете лідером, якщо боїтеся управляти людьми.
 Іцхак Адізес

6. Лише тому, що ви стали керівником, не слід думати, що ви вже влаштувалися. Вам потрібно постійно вчитися, удосконалювати своє мислення, свої способи організації.
 Індра Нуї

7. Єдине, що стоїть між вами і вашою ціллю — це безглузда відмовка, яку ви продовжуєте говорити собі про те, чому ви не зможете досягти цієї цілі.
 Джордан Белфорт

8. Найкращий спосіб для керівника зазнати повного краху — це відмовитися навчитися як, коли і кому делегувати свої повноваження.
 Джеймс Кеш Пенні

9. Успішне лідерство полягає не в тому, щоб бути жорстким або м’яким, чутливим або наполегливим, а у наборі атрибутів. Перш за все — це характер.
 Уоррен Бенніс

10. Бізнесмени мають тенденцію рано дорослішати. Вони забезпечують безпеку і стабільність. Вони не будуть розгойдувати корабель і ризикувати, віддаючи перевагу майбутньому очевидне сьогодення.
 Пітер Голдмарк

11. Трапляються моменти, коли навіть найкращий менеджер подібний до маленького хлопчика з великим собакою, котрий чекає, куди собака хоче піти, аби повести його в той же бік.
 Лі Якокка

12. Однієї мотивації недостатньо: якщо у вас є ідіот і ви його мотивували, то в результаті ви отримаєте мотивованого ідіота.
 Джим Рон

13. Коли ви створюєте власну компанію, це більше схоже на мистецтво, ніж на науку, адже ви нічого не знаєте. Замість вирішення профільних проблем, спробуйте вирішити щось глибоко особисте для вас самих.
 Браян Ческі

14. Ми бачимо своїх клієнтів, як гостей, запрошених на вечірку, де ми є господарями. Наша робота — щодня робити кожен важливий аспект користувацького досвіду ще кращим.
 Джефф Безос

15. Ніщо не гальмує залученість співробітника так само, як сира, холодна і централізована влада.
 Гері Хемел

16. Талант — найголовніший пріоритет для керівника. Вам здається, що найважливіше — візія і стратегія, але насправді куди важливіше знайти правильних людей.
 Андреа Юнг

17. Не бійтеся програвати. Переможці не бояться програвати. Невдача — це частина дороги до успіху. Люди, які уникають невдач — уникають і успіхів.
 Роберт Кійосакі

18. Перевантажений, наднапружений керівник — найкращий керівник, тому що у нього немає часу, аби втручатися і турбувати людей через дрібниці.
 Джек Уелч

19. Дуже складно створити продукт, користуючись фокус-групами. Часто люди не знають, чого хочуть, поки їм це не покажеш.
 Стів Джобс

20. Якщо проблему можна вирішити — не варто про неї турбуватися, якщо проблему вирішити неможливо — турбуватися марно.
 Далай-лама XIVbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic