ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Більшість людей не розуміють, що сьогодні ціна змін не висока, але завтра за них доведеться платити втридорога.
 Джон Максвелл

2. Всі людські звершення — незалежно від того, в якій формі вони виражаються, — повинні виходити за рамки встановлених правил; в іншому випадку у нас ніколи не було б нічого нового.
 Чарльз Кетерінг

3. Збори за визначенням є ознакою неефективної компанії. Або співробітник сидить на зустрічі, або працює. Він може робити тільки щось одне.
 Пітер Друкер

4. Уміння поводитися з людьми — це товар, який можна купити точно так, як ми купуємо цукор або каву. І я заплачу за таке вміння більше, ніж за будь-що інше на світі.
 Джон Девісон Рокфеллер

5. Капітан не може бути щасливим, поки його корабель бездіяльний; і корабель, звичайно, не може діяти ефективно, поки капітан нещасливий.
 Вільям Едвардс Демінг

6. «Качина теорія» менеджменту: качка, яка пливе по воді, зовні здається спокійною і незворушною, але її лапки під водою працюють дуже-дуже швидко.
 Іцхак Адізес

7. Не обмежуйте себе. Багато людей штучно ставлять собі рамки, оскільки думають, що на більше не здатні. Ви здатні зайти так далеко, як дозволить ваш розум. Ви можете досягти всього, якщо ви вірите в це.
 Мері Кей Еш

8. Вам потрібно думати про великі справи, коли робите незначні, аби всі незначні просувалися в потрібному напрямку.
 Елвін Тоффлер

9. Успіх явно пов'язаний із конкретними діями. Успішні люди не перестають весь час ворушитися. Вони роблять помилки, але ніколи не виходять із гри.
 Конрад Гілтон

10. Якщо ви підберете правильних людей і дасте їм можливість відчути повну свободу, а при цьому — платитимете їм достойну компенсацію — вам практично не доведеться керувати ними.
 Джек Велч

11. Нерішучість, відтермінування в прийнятті рішення і навіть відсутність рішень теж є рішеннями. І їхні наслідки, позитивні чи негативні, так само незворотні і значущі, як і наслідки прийнятих рішень.
 Джефф О'Лірі

12. Людина не може змінитися, але вона може стати нестерпною або більш гнучкою, і останнього часто цілком достатньо для того, щоб з нею співпрацювати.
 Іцхак Адізес

13. Гроші — як бензин під час подорожі. Нікому не хотілося б залишитися без палива, але подорож — це ж не тур по заправкам.
 Тім О'Рейлі

14. Спад часто відкриває прекрасні можливості для проектування. Дуже допомагає думка про те, що «гарні часи — це добре, а погані — ще краще».
 Коносуке Мацушіта

15. Людина, яка слідує за натовпом, як правило пройде не далі, ніж натовп. Людина, яка ходить сама по собі, зможе, ймовірно, опинитися в таких місцях, де ніхто ніколи не був.
 Альберт Ейнштейн

16. Не грайте в ігри, яких ви не розумієте, навіть якщо ви бачите як безліч людей заробляють на цьому гроші.
 Тоні Шей

17. Сьогодні управління компанією — це складний «цирковий трюк». Глобальна економіка вимагає гнучкого і позбавленого будь-яких надмірностей менеджменту.
 Вільям Паундстоун

18. Всі люди — потенційні підприємці. Не тому, що всі вони повинні засновувати свої компанії, а тому що воля до творення вбудована в людську ДНК.
 Рід Хоффман

19. Використовуйте кожну можливість, щоб додати впевненості тим, хто на це заслуговує. Хваліть ваших працівників. І що конкретнішою буде ця похвала, то краще.
 Джек Велч

20. Існує тільки один бос — клієнт. І він може погубити всіх у вашій компанії — від керівника до останнього службовця. І дуже просто — якщо почне витрачати гроші в іншій компанії.
 Сем Волтонbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic