ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Успішне лідерство полягає не в тому, щоб бути жорстким або м’яким, чутливим або наполегливим, а у наборі атрибутів. Перш за все — це характер.
 Уоррен Бенніс

2. Бізнесмени мають тенденцію рано дорослішати. Вони забезпечують безпеку і стабільність. Вони не будуть розгойдувати корабель і ризикувати, віддаючи перевагу майбутньому очевидне сьогодення.
 Пітер Голдмарк

3. Трапляються моменти, коли навіть найкращий менеджер подібний до маленького хлопчика з великим собакою, котрий чекає, куди собака хоче піти, аби повести його в той же бік.
 Лі Якокка

4. Однієї мотивації недостатньо: якщо у вас є ідіот і ви його мотивували, то в результаті ви отримаєте мотивованого ідіота.
 Джим Рон

5. Коли ви створюєте власну компанію, це більше схоже на мистецтво, ніж на науку, адже ви нічого не знаєте. Замість вирішення профільних проблем, спробуйте вирішити щось глибоко особисте для вас самих.
 Браян Ческі

6. Ми бачимо своїх клієнтів, як гостей, запрошених на вечірку, де ми є господарями. Наша робота — щодня робити кожен важливий аспект користувацького досвіду ще кращим.
 Джефф Безос

7. Ніщо не гальмує залученість співробітника так само, як сира, холодна і централізована влада.
 Гері Хемел

8. Талант — найголовніший пріоритет для керівника. Вам здається, що найважливіше — візія і стратегія, але насправді куди важливіше знайти правильних людей.
 Андреа Юнг

9. Не бійтеся програвати. Переможці не бояться програвати. Невдача — це частина дороги до успіху. Люди, які уникають невдач — уникають і успіхів.
 Роберт Кійосакі

10. Перевантажений, наднапружений керівник — найкращий керівник, тому що у нього немає часу, аби втручатися і турбувати людей через дрібниці.
 Джек Уелч

11. Дуже складно створити продукт, користуючись фокус-групами. Часто люди не знають, чого хочуть, поки їм це не покажеш.
 Стів Джобс

12. Якщо проблему можна вирішити — не варто про неї турбуватися, якщо проблему вирішити неможливо — турбуватися марно.
 Далай-лама XIV

13. Навчайте співробітників так, щоб вони могли від вас піти. Ставтеся до них так, щоб вони хотіли залишитися.
 Річард Бренсон

14. Коли є важка робота, я завжди доручаю її ледачій людині. Вона обов'язково знайде який-небудь легкий спосіб виконати її.
 Волтер Крайслер

15. Менеджер не повинен керувати будь-чим більше п'яти-шести років. Інакше він видихається, втрачає інтерес до справи і стає бранцем власних шаблонів, які були революційними ідеями, коли він очолив організацію.
 Роберт Таунзенд

16. Людина, котрій відмовляють у можливості ухвалення важливих рішень, починає розцінювати як важливі ті рішення, що йому дозволяють приймати.
 Сиріл Норкот Паркінсон

17. Надто багато людей витрачають гроші, які вони заробили важкою працею, на речі, що їм не потрібні, аби вразити людей, котрі їм не подобаються.
 Вільям Роджерс

18. Різниця між успішною людиною і іншими полягає не в нестачі сили, не у відсутності знань, а у відсутності волі.
 Вінс Ломбарді

19. Без етики — все даремно. Настав час ставитися до клієнтів як до живих людей, а не як до споживачів.
 Гері Хемел

20. Ніщо так не розкладає мораль більш швидко і більш повно, ніж... відчуття, що ті, у хто є влада, не мають своєї власної думки.
 Ліонель Урвікbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic