ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Гроші — як бензин під час подорожі. Нікому не хотілося б залишитися без палива, але подорож — це ж не тур по заправкам.
 Тім О'Рейлі

2. Спад часто відкриває прекрасні можливості для проектування. Дуже допомагає думка про те, що «гарні часи — це добре, а погані — ще краще».
 Коносуке Мацушіта

3. Людина, яка слідує за натовпом, як правило пройде не далі, ніж натовп. Людина, яка ходить сама по собі, зможе, ймовірно, опинитися в таких місцях, де ніхто ніколи не був.
 Альберт Ейнштейн

4. Не грайте в ігри, яких ви не розумієте, навіть якщо ви бачите як безліч людей заробляють на цьому гроші.
 Тоні Шей

5. Сьогодні управління компанією — це складний «цирковий трюк». Глобальна економіка вимагає гнучкого і позбавленого будь-яких надмірностей менеджменту.
 Вільям Паундстоун

6. Всі люди — потенційні підприємці. Не тому, що всі вони повинні засновувати свої компанії, а тому що воля до творення вбудована в людську ДНК.
 Рід Хоффман

7. Використовуйте кожну можливість, щоб додати впевненості тим, хто на це заслуговує. Хваліть ваших працівників. І що конкретнішою буде ця похвала, то краще.
 Джек Уелч

8. Існує тільки один бос — клієнт. І він може погубити всіх у вашій компанії — від керівника до останнього службовця. І дуже просто — якщо почне витрачати гроші в іншій компанії.
 Сем Волтон

9. Найбільш серйозні помилки робляться не в результаті неправильних відповідей. По-справжньому небезпечна річ — це ставити неправильні питання.
 Пітер Друкер

10. Більшість менеджерів не мають часу на те, щоб відвідати лінію фронту. Вони надто зайняті написанням планів, які, по ідеї, повинні грунтуватися на відвідуванні ними поля бою.
 Джек Траут

11. Розбиваючи роботу на безліч окремих ділянок і доручаючи їх безлічі окремих працівників, ви можете зайти так далеко, що вже ніхто не буде уявляти собі процес у цілому і колеса почнуть обертатися вхолосту.
 Білл Гейтс

12. Ніколи не забувайте, що у вас є лише одна можливість створити перше враження — для інвесторів, для покупців, для PR і для маркетингу.
 Наталі Массне

13. Ми можемо намагатися уникати робити вибір, нічого не роблячи, але це вже і є вибір.
 Гері Коллінз

14. У сучасному світі бізнесу марно бути креативним мислителем, якщо ви не можете продати те, що ви створюєте. Менеджери не визнають хороші ідеї, якщо вони не будуть представлені їм хорошим продавцем.
 Девід Огілві

15. Найкраща стратегія — завжди бути найсильнішим; спочатку в загальному, потім — у визначальних пунктах… Немає закону вищого і більш простого, ніж необхідність концентрувати свої сили…
 Карл фон Клаузевіц

16. Є особливо ефективний метод отримання інформації, яким не користуються більшість менеджерів. Потрібно просто піти туди, де працюють, і подивитися, що там робиться.
 Ендрю Гроув

17. Успіх блокується концентрацією на ньому і плануванням... Успіх сором'язливий — він не вийде, поки ви дивитеся.
 Теннессі Вільямс

18. Ви не можете бути хорошим батьком, якщо боїтеся виховання дітей. Так само і з компанією — ви не станете лідером, якщо боїтеся управляти людьми.
 Іцхак Адізес

19. Лише тому, що ви стали керівником, не слід думати, що ви вже влаштувалися. Вам потрібно постійно вчитися, удосконалювати своє мислення, свої способи організації.
 Індра Нуї

20. Єдине, що стоїть між вами і вашою ціллю — це безглузда відмовка, яку ви продовжуєте говорити собі про те, чому ви не зможете досягти цієї цілі.
 Джордан Белфортbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2019, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic