ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Якщо хочеш уникнути критики — не роби нічого, не говори нічого, будь ніким.
 Аристотель

2. Удосконалюючи лідерські якості, компанії повинні пам'ятати, що сильне лідерство в поєднанні зі слабким менеджментом не краще, а часом навіть гірше, ніж слабке лідерство і сильний менеджмент.
 Джон Коттер

3. Кораблю, щоб йти прямо по курсу, потрібен один керманич і один штурвал. Те ж саме стосується і успішного управління бізнесом. Не можна приставити штурвал до кожного стільця в організації.
 Жюль Ормон

4. Коли потрібно прийняти будь-яке важливе рішення, найнебезпечніше — це просити поради в інших, бо за винятком кількох диваків немає нікого, хто щиро бажав би нам добра.
 Еміль Мішель Чоран

5. Гроші — бич для тих, хто намагається перевернути з ніг на голову закон причин і наслідків, для тих, хто жадає підмінити розум крадіжкою досягнень розуму.
 Айн Ренд

6. Люди найкраще працюють, причому при менших витратах, коли їм дозволяють керуватися логікою і здоровим глуздом, а не слідувати формальним правилам.
 Петті Маккорд

7. Компаніям слід розробляти стратегії так само, як драматурги розробляють сюжети: визначитися з зав'язкою, тобто з вихідними позиціями, вибудовувати ходи й повороти, передбачати рішення і мотиви всіх гравців.
 Майкл Джейкобайдс

8. Методи менеджменту часто позбавляють організації тих самих якостей, які роблять нас людьми: життєвої сили, винахідливості і відчуття духовної спорідненості.
 Гері Хемел

9. Пам'ятай, що змінити свою думку і дотримуватися того, що виправляє твою помилку, більш відповідає свободі, ніж наполегливість у своїй помилці.
 Марк Аврелій

10. Я глибоко переконаний, що найбільш успішні ділові зв'язки ґрунтуються на довірі, взаєморозумінні і відданості — тих же рисах, без яких неможлива близька дружба.
 Девід Рокфеллер

11. Бізнес ніколи не буває настільки здоровим, як у той момент, коли йому, як курці, доводиться неабияк пошкребти навколо, щоб отримати те, що потрібно.
 Генрі Форд

12. Система — це мережа взаємопов’язаних компонентів, які працюють разом для досягнення однієї цілі. У системи повинна бути ціль! Якщо немає цілі — немає системи.
 Едвардс Демінг

13. Найпоширеніший недолік як людей, так і держав — лінь при вирішенні проблем.
 Альберт Ейнштейн

14. Секрет бізнесу в тому, щоб бути трохи попереду обставин. Причіп рідко від'їжджає далеко.
 Чарльз Майкл Шваб

15. У житті і бізнесі є два смертних гріха. По-перше, діяти навмання і, по-друге, не діяти взагалі.
 Карл Ікан

16. Одною з головних ознак щастя і гармонії є повна відсутність потреби комусь щось доводити.
 Нельсон Мандела

17. Жодна велика ідея не народжувалася на нараді, але багато дурних ідей там померло.
 Френсіс Скотт Фіцджеральд

18. Завдання лідера бути сильним, але не грубим; добрим, але не слабким; зухвалим, але не агресивним; вдумливим, але не ледачим; скромним, але не боязким; амбітним, але не зарозумілим; із почуттям гумору, але без дурниць.
 Джим Рон

19. Успішний менеджмент — це демократія при прийнятті рішень і диктатура при їх впровадженні.
 Іцхак Адізес

20. Багатьом не подобаються зміни, але ми повинні навчитися приймати їх. Особливо якщо альтернатива змінам — це катастрофа.
 Ілон Маскbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2017, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC