ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Навчайте співробітників так, щоб вони могли від вас піти. Ставтеся до них так, щоб вони хотіли залишитися.
 Річард Бренсон

2. Коли є важка робота, я завжди доручаю її ледачій людині. Вона обов'язково знайде який-небудь легкий спосіб виконати її.
 Волтер Крайслер

3. Менеджер не повинен керувати будь-чим більше п'яти-шести років. Інакше він видихається, втрачає інтерес до справи і стає бранцем власних шаблонів, які були революційними ідеями, коли він очолив організацію.
 Роберт Таунзенд

4. Людина, котрій відмовляють у можливості ухвалення важливих рішень, починає розцінювати як важливі ті рішення, що йому дозволяють приймати.
 Сиріл Норкот Паркінсон

5. Надто багато людей витрачають гроші, які вони заробили важкою працею, на речі, що їм не потрібні, аби вразити людей, котрі їм не подобаються.
 Вільям Роджерс

6. Різниця між успішною людиною і іншими полягає не в нестачі сили, не у відсутності знань, а у відсутності волі.
 Вінс Ломбарді

7. Без етики — все даремно. Настав час ставитися до клієнтів як до живих людей, а не як до споживачів.
 Гері Хемел

8. Ніщо так не розкладає мораль більш швидко і більш повно, ніж... відчуття, що ті, у хто є влада, не мають своєї власної думки.
 Ліонель Урвік

9. Простота — це те, що є найважчим у світі; це крайня межа досвідченості й останнє зусилля генія.
 Леонардо да Вінчі

10. Є два шляхи, щоб бути щасливим: скорочувати наші бажання або збільшувати кошти... Якщо ти мудрий, будеш робити і те, і інше одночасно.
 Бенджамін Франклін

11. Бачити — не означає розуміти, розуміти — означає бачити! Ви бачите речі не такими, якими вони є, а такими, якими ви є.
 Ерік Баттерворт

12. Ніколи не можна думати, що ти кращий у своїй справі. Зарозумілість — не якість, а перешкода на шляху до успіху.
 Алекс Фергюсон

13. Бізнес подібний до людини, яка гребе проти течії. У неї немає вибору; їй потрібно плисти вперед, інакше її понесе назад.
 Льюїс Пірсон

14. Якщо хочеш уникнути критики — не роби нічого, не говори нічого, будь ніким.
 Аристотель

15. Удосконалюючи лідерські якості, компанії повинні пам'ятати, що сильне лідерство в поєднанні зі слабким менеджментом не краще, а часом навіть гірше, ніж слабке лідерство і сильний менеджмент.
 Джон Коттер

16. Кораблю, щоб йти прямо по курсу, потрібен один керманич і один штурвал. Те ж саме стосується і успішного управління бізнесом. Не можна приставити штурвал до кожного стільця в організації.
 Жюль Ормон

17. Коли потрібно прийняти будь-яке важливе рішення, найнебезпечніше — це просити поради в інших, бо за винятком кількох диваків немає нікого, хто щиро бажав би нам добра.
 Еміль Мішель Чоран

18. Гроші — бич для тих, хто намагається перевернути з ніг на голову закон причин і наслідків, для тих, хто жадає підмінити розум крадіжкою досягнень розуму.
 Айн Ренд

19. Люди найкраще працюють, причому при менших витратах, коли їм дозволяють керуватися логікою і здоровим глуздом, а не слідувати формальним правилам.
 Петті Маккорд

20. Компаніям слід розробляти стратегії так само, як драматурги розробляють сюжети: визначитися з зав'язкою, тобто з вихідними позиціями, вибудовувати ходи й повороти, передбачати рішення і мотиви всіх гравців.
 Майкл Джейкобайдсbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC