ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Без етики — все даремно. Настав час ставитися до клієнтів як до живих людей, а не як до споживачів.
 Гері Хемел

2. Ніщо так не розкладає мораль більш швидко і більш повно, ніж... відчуття, що ті, у хто є влада, не мають своєї власної думки.
 Ліонель Урвік

3. Простота — це те, що є найважчим у світі; це крайня межа досвідченості й останнє зусилля генія.
 Леонардо да Вінчі

4. Є два шляхи, щоб бути щасливим: скорочувати наші бажання або збільшувати кошти... Якщо ти мудрий, будеш робити і те, і інше одночасно.
 Бенджамін Франклін

5. Бачити — не означає розуміти, розуміти — означає бачити! Ви бачите речі не такими, якими вони є, а такими, якими ви є.
 Ерік Баттерворт

6. Ніколи не можна думати, що ти кращий у своїй справі. Зарозумілість — не якість, а перешкода на шляху до успіху.
 Алекс Фергюсон

7. Бізнес подібний до людини, яка гребе проти течії. У неї немає вибору; їй потрібно плисти вперед, інакше її понесе назад.
 Льюїс Пірсон

8. Якщо хочеш уникнути критики — не роби нічого, не говори нічого, будь ніким.
 Аристотель

9. Удосконалюючи лідерські якості, компанії повинні пам'ятати, що сильне лідерство в поєднанні зі слабким менеджментом не краще, а часом навіть гірше, ніж слабке лідерство і сильний менеджмент.
 Джон Коттер

10. Кораблю, щоб йти прямо по курсу, потрібен один керманич і один штурвал. Те ж саме стосується і успішного управління бізнесом. Не можна приставити штурвал до кожного стільця в організації.
 Жюль Ормон

11. Коли потрібно прийняти будь-яке важливе рішення, найнебезпечніше — це просити поради в інших, бо за винятком кількох диваків немає нікого, хто щиро бажав би нам добра.
 Еміль Мішель Чоран

12. Гроші — бич для тих, хто намагається перевернути з ніг на голову закон причин і наслідків, для тих, хто жадає підмінити розум крадіжкою досягнень розуму.
 Айн Ренд

13. Люди найкраще працюють, причому при менших витратах, коли їм дозволяють керуватися логікою і здоровим глуздом, а не слідувати формальним правилам.
 Петті Маккорд

14. Компаніям слід розробляти стратегії так само, як драматурги розробляють сюжети: визначитися з зав'язкою, тобто з вихідними позиціями, вибудовувати ходи й повороти, передбачати рішення і мотиви всіх гравців.
 Майкл Джейкобайдс

15. Методи менеджменту часто позбавляють організації тих самих якостей, які роблять нас людьми: життєвої сили, винахідливості і відчуття духовної спорідненості.
 Гері Хемел

16. Пам'ятай, що змінити свою думку і дотримуватися того, що виправляє твою помилку, більш відповідає свободі, ніж наполегливість у своїй помилці.
 Марк Аврелій

17. Я глибоко переконаний, що найбільш успішні ділові зв'язки ґрунтуються на довірі, взаєморозумінні і відданості — тих же рисах, без яких неможлива близька дружба.
 Девід Рокфеллер

18. Бізнес ніколи не буває настільки здоровим, як у той момент, коли йому, як курці, доводиться неабияк пошкребти навколо, щоб отримати те, що потрібно.
 Генрі Форд

19. Система — це мережа взаємопов’язаних компонентів, які працюють разом для досягнення однієї цілі. У системи повинна бути ціль! Якщо немає цілі — немає системи.
 Едвардс Демінг

20. Найпоширеніший недолік як людей, так і держав — лінь при вирішенні проблем.
 Альберт Ейнштейнbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2018, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC