ЦИТАТИ ТИЖНЯ

1. Робота зі складністю — це неефективна і непотрібна втрата часу, уваги та розумової енергії. Ніколи не буває виправдання складним речам, коли вони можуть бути простими.
 Едвард де Боно

2. Дуже складно дати визначення слову «лідерство», а «хорошому лідерству» і поготів. Але якщо люди готові за вами йти хоч на край світу, ви — відмінний лідер!
 Індра Нуї

3. Керівник повинен розуміти, що йому завжди можна знайти заміну. І немає нічого гіршого «забронзовілого» CEO, який надає дуже велике значення своїм минулим досягненням.
 Енді Гроув

4. Дотримуйтесь двох правил успішного продажу: по-перше, знати, що продаєш, і по-друге, уклавши угоду, нічого більше не пропонувати.
 Ларрі Кінг

5. Люди, які ніколи не ризикують, серйозно помиляються приблизно 2 рази на рік. Люди, які звикли ризикувати, роблять 2 серйозні помилки щорічно.
 Пітер Друкер

6. При наявності ентузіазму ви можете досягти всього. Ентузіазм — наріжний камінь всього прогресу! Тільки з ним можливий успіх. Без нього у вас є лише можливості.
 Генрі Форд

7. Для того, щоб вижити на ринку, компанія повинна вміти адаптуватися. Позбавляйтеся від бюрократії!
 Гері Хемел

8. Найкоротша дорога до змін — не боятися посміятися над зробленими помилками, помилковими уявленнями, над своєю дурістю. Це звільняє від тяги до звичного старого стиля поведінки і вчинків, прискорює просування вперед — до нового.
 Спенсер Джонсон

9. Сьогоднішній світ пересичений, на ринку практично немає місця для ще одного бренду, ще одного бізнесу, ще одного продукту або ще однієї послуги. Однак ринок для мрії, в яку можна вірити, безмежний.
 Джеймс Уотт

10. Роботу неможливо закінчити. Її можливо лише покращити, щоб задовольнити клієнта.
 Вільям Едвардс Демінг

11. Змініть те, що надходить у ваш мозок, і тоді зможете змінити те, що в ньому народжується.
 Зіг Зіглар

12. Той, хто звинувачує кризу в своїх невдачах, зариває власний талант у землю і пасує перед проблемами, замість того щоб вирішувати їх.
 Альберт Ейнштейн

13. Посередня ідея, що породжує ентузіазм, дає більші плоди, ніж велика ідея, нездатна нікого надихнути.
 Мері Кей Еш

14. Долю людини формує характер. Долю організації — корпоративна культура.
 Тоні Шей

15. Діліться своїми прибутками зі співробітниками і поводьтеся з ними як із партнерами. У відповідь вони будуть ставитися до вас так само, і разом ви досягнете таких висот, про які навіть не мріяли.
 Сем Волтон

16. Треба створити відмінну команду і дати всім членам можливість йти за своїми інстинктами. Люди працюють краще, коли відчувають свободу і знають, що їм довіряють.
 Анна Вінтур

17. Проблеми можна порівняти з вугіллям, який машиніст підкидає в топку паровоза, спалюючи труднощі: коли ми винаходимо рішення і втілюємо їх у життя, ми просуваємося вперед.
 Рей Даліо

18. Культура не змінюється тому, що ми хочемо її змінити. Культура змінюється, коли організація трансформується; культура відображає реалії людей, які щодня працюють разом.
 Френсіс Гессельбейн

19. Кризи, що повторюються, — це лише симптом недбайливості і ліні.
 Пітер Друкер

20. Будь-яке життя — це історія нищівного падіння. Якщо біографії так захоплюють, то це тому, що герої так само, як і боягузи, змушені вдосконалюватися в мистецтві зазнавати поразки.
 Еміль Мішель Чоран
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic