ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на 'Финансовые измерения качества роста' (читати) Відгук на 'Финансовые измерения качества роста' (читати)
Автор: Володимир
Дата:   2008-07-08 10:09:23

Скоротивши формули на рисунку 1, бачимо, що показником якості росту виступає частка нерозподіленого прибутку у власному капіталі підприємства. Ще хотів би звернути увагу автора, що ROA - це в першу чергу прибутковість активів (або валюти балансу), а лише потім - прибутковість капіталу. Щодо статті, то тут найважливішим буде визначення границь, як для співвідношень (g), так і для матриць, оскільки невідомо, які значення вважати відмінними, добрими, задовільними.... і відповідно невідомо в яке поле попадатиме підприємство! Може хтось володіє інформацією щодо показників ROA, ROE, Net profit margin, Net margin, Current ratio, Payout ratio великих світових компаній в динаміці? І то не вважаю, що дані показники би були об'єктивними і співставимими.


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC