ФОРУМИ: Відгуки на статті: Re: Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю) Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)
Автор: Roman
Дата:   2005-06-10 15:00:06

Добрий день,Володимир Іванович.Хочу подякувати Вам за надату статтю, яка мене зацікавила.Також хочу вибачитись,що не дав відгук раніше.Ви знаєте,я розділяю японську філософію і в багатьох аспектах її підтримую.Я вважаю правильним,коли керівник будь-якої організації,находить контакт з його підлеглими і бере до уваги їхні думки,пропозиції або критику.Тобто наявність команди,в якій проявлений мінімільний фактор конфліктів та дискримінації і максимально проявлений фактор професіоналізму,веде до великих успіхів та досягнень у здійсненні поставлених цілей.Я вважаю,що японці дуже працьовитий народ і це їх виокремлює серед інших народів. Не менш важливим апектом у японській філософії є прагнення до вдосконалення особистих якостей індивідума.
Я б дуже хотів детальніше ознайомитись з японською філософією.
Бажаю Вам успіхів у подальших дослідженнях.З повагою, Фіц Роман

 Re: Відгук на статтю 'Японский опыт в управлении бизнесом' (читати статтю)
Автор: Веретнов
Дата:   2005-06-13 14:57:39

Шановний Роман, дякую за позитивний відгук. Продовження досліджень досвіду, культури та філософії країни неможливо без відвідування її та спілкування з її мешканцями, бо у процессі дослідження ми впливаючи змінюємо і себе і відповідний об"єкт. Більш того, Японія дуже швидко міняється, тому і для того, щоб задовольнити читацький інтерес потрібно більш меньш точно представити якою вона буде у майбутньому. Хотів навести такий приклад як вивчення та перебування у Японії допомогло досягти особистого та професійного успіху одному з наших письменників. Мова йдеться про Бориса Акуніна, який у своїй творчості не тільки викорстовував певний національний матеріал, але й певні методології відчуття та переведення у свій арсенал ефективного керування.
Бувайте здорові, В.Веретнов.


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC