ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Бізнес-школи Європи, Америки та України' (читати статтю) Відгук на статтю 'Бізнес-школи Європи, Америки та України' (читати статтю)
Автор: Микола
Дата:   2001-12-12 14:32:09

Даний сайт - це хороший ресурс для тих, хто цікавиться бізнес-освітою. Особисто я знайшов багато чого цікавого та корисного. Мешкаю у старовинному місті Львові і знаю я також добротну школу бізнесу яка зветься "Львівський інститут менеджменту (ЛІМ)". Хотілося б щоб і інші відвідувачі даного сайту дізналися про неї, адже:
ще у 1990 році група викладачів Львівського державного університету ім.І.Франка, яку очолили В.Пинзеник та І.Васюник, заснувала цю школу. ЛІМ розпочав свою діяльність з програми для управлінців на базі "Master of Business Administration" (MBА). Тепер ЛІМ пропонує три форми навчання за програмою MBA:
Інтенсивна, Вечірня та Дистанційна. Для детальнішого ознайомлення з програмою MBA у Львівському інституті менеджменту див. сайт ЛІМу: www.lim.lviv.ua/ З шануванням, Микола


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC