ФОРУМИ: Відгуки на статті: Відгук на статтю 'Man the Reformer' (читати статтю) Відгук на статтю 'Man the Reformer' (читати статтю)
Автор: Olexandr Perepyolov
Дата:   2003-10-31 19:10:28

Ознайомившись вже не з одною роботою Емерсона, я був приємно вражений тим, що знайшов дійсно чудовий зразок його творчості на сайті. Емерсон торкається таких актуальних питань, що саме є справжніми цінностями: чесноти, власність, шлях пізнання світу, споріднена праця чи прибуткова професія, вади та цінності життя. Текст трохи складний через староанглійську мову, хоча мене це налаштувало на особливе його сприйняття.

Дана стаття вирізняється тим, що вона не завадить також і бізнес-лідерам. Дуже сучасно, як на мене, описані основні питання, пов'язані з проблемою персоналу та керівників. Емерсон показує, чому виникає безліч маленьких, але, інколи, таких надокучливих непорозумінь як між колегами, так і всередині окремої людини через підпорядкування та владу.

Вцілому, стаття є досить життєстверджуючою і вартою того, щоб їй приділили трохи часу.

 Відгук на статтю 'Man the Reformer' (читати статтю)
Автор: anna-maria
Дата:   2003-11-08 20:38:47

Цікавим фактом є поява відомого філософа, поета та есеїста на Вашому форумі. Тим паче, що вона збіглася з явищем посиленої уваги до постаті Емерсона в окремих інтелектуальних "тусовках" і навіть з публікацією кількох відомих фраз філософа, які львівська газета "Поступ" обрала цитатами дня і які ніби написані для нас і безпосередньо стосуються наших українських реалій. Таке "оживання" Емерсона в новому історичному контексті і в екзотичному далекому ментальному та географічному кліматі має очевидне підґрунтя -- перед нами нов візія гуманістичних цінностей та ідеалів і місця влади в цих цінностях. А це НІКОЛИ і НІ ДЛЯ КОГО не було байдужим, незалежно який сеґмент суспільства вони представляють -- бізнес, освіту, філософію, просто інституції влади чи окрему індивідуальність, яку Емерсон хотів бачити в центрі всіх цінностей.


bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC