НОВИНИ від 04.09.2008


Навіщо компаніям турбуватися про скорочених працівників?

Працевлаштування колишніх співробітників після звільнення є не лише моральним обов'язком компанії, яка пройшла через процес скорочення кадрів. Для неї — це ще й надзвичайно потужний інструмент мотивації та утримання тих працівників, які залишились на своїх робочих місцях. Окрім того, таке ставлення до людей, які в недавньому минулому працювали на благо компанії, допомагає зменшити стрес серед співробітників та менеджерів компанії.

Опитування, проведене консалтинговою компанією Reed Consulting, переконливо свідчить, що жорсткий економічний клімат призводить до підвищення кількості працівників, які отримують підтримку від компаній після звільнення. Протягом кількох останніх тижнів з'явилося відразу декілька досліджень, які вказують, що з часом кількість звільнених за скороченням тільки зростатиме.

Організаціям слід з особливою обережністю ставитись до програм скорочення кадрів, оскільки, при неправильному підході, вони можуть дуже суттєво зашкодити репутації компанії, а також негативно вплинути на рівень мотивації тих працівників, які продовжують працювати у її стінах.

Три чверті респондентів опитування Reed, переконані, що надання послуг працевлаштування після звільнення сприятиме збереженню репутації компанії та мотивації її співробітників. При цьому половина респондентів вважають, що такий підхід до скорочення кадрів може навіть посприяти збереженню за компанією звання найкращого роботодавця.

Більше, ніж 7 із 10-ти роботодавців вважають, що наявність програм працевлаштування звільнених співробітників допомогла лінійним менеджерам провести скорочення із чистою совістю, а 9 із 10-ти переконані, що такі програми знижують тиск на менеджерів.

За інформацією management-issues.



comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ




bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic