НОВИНИ від 04.07.2012


Як стать працівника впливає на його участь в командній роботі

Існує безліч книг та статей, які діляться порадами щодо підвищення ефективності командної роботи. Але до недавнього часу більшість із них повністю ігнорували один фактор — наші гормони. Останні дослідження свідчать, що стать має ключовий вплив на те, як і з ким ми взаємодіємо.

На початку 2012-го року було опубліковано дослідження, яке засвідчило, що гормон тестостерон знижує в людях бажання до співпраці і робить їх більш егоцентричними. Надлишок тестостерону, по суті, робить нас сліпими до точок зору, думок та ідей інших людей.

Нове дослідження, проведене компанією Innovisor, мало на меті виявити, як подібні процеси проявляються на робочих місцях та продемонструвати, що люди більше налаштовані на співпрацю з особами тієї самої статі, що й вони.

Участь у дослідженні взяло більше 1000 респондентів із 30-ти країн. Дослідження засвідчило, що жінки більш схильні до співпраці і у більшості випадків хотіли б працювати в команді. В свою чергу, чоловіки далеко не завжди розділяють це бажання.

"До сьогодні гендер не вважався фактором, який було б брати до уваги при управлінні співпрацею чи підвищення продуктивності. Про нього взагалі не говорили", — пояснює експерт Innovisor Джеппе Вілстрап Хансгард (Jeppe Vilstrup Hansgaard).

"Для бізнесу дуже важливо визначити бар'єри на шляху до ефективної співпраці, оскільки їх усунення має потенціал до суттєвого зростання результативності компанії".

Ще один цікавий факт, який став відомим завдяки дослідженню, полягає в тому, що як чоловіки так і жінки на 40% більш продуктивно і з більшим задоволенням працюють з людьми тієї самої статі, що й вони.

"Стать впливає і на нашу здатність об'єктивно оцінювати ситуацію", — додає Хансгард.

Один із найкращих способів зробити співпрацю більш ефективною — це провести серед співробітників і менеджерів освітню кампанію, яка б пояснила їм, яким чином працює взаємодія між людьми. Співпраця повинна бути дисциплінованою, щоб пересвідчитися, що правильні люди працюють над досягненням правильних цілей.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic