НОВИНИ від 08.11.2005


Європейські менеджери віддають пріоритет не диплому, а внутрікорпоративному навчанню

Наявність формальних кваліфікацій менеджера не означає, що їхній власник має розвинені навички управління. До такого висновку прийшли дослідники Brunel University та Birkbeck College. У ході дослідження програм і курсів по різним спеціалізаціям в області менеджменту експерти опитали більше 700 HR-професіоналів із шести країн Європейського союзу.

Незважаючи на те, що сучасні служби з підбору персоналу все частіше включають дипломи й сертифікати в області менеджменту в список обов'язкових вимог до кандидатів на управлінські позиції, опитування показало, що найпопулярнішим способом розвитку менеджерів у всіх шести країнах залишається внутрікорпоративне навчання. Найефективнішими методами були визнані досвід реального управління та навчання усередині організації.

"Більшість організацій, що прийняли участь у дослідженні, визнають, що володіння сертифікатом у сфері управління має велике значення, — коментує співавтор дослідження доктор Матіаз Рамірез із Brunel University. — Однак по-справжньому серйозне значення має організаційний підхід до навчання менеджерів".

Джерело — E-xecutive.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic