НОВИНИ від 25.11.2005


McKinsey оголошують результати свого останнього Глобального дослідження бізнес-керівників

Згідно з найсвіжішим Глобальним дослідженням бізнес-керівників (McKinsey Global Survey of Business Executives), проведеного McKinsey, впевненість американських директорів в економіці своєї країни стрімко падає протягом останніх трьох місяців. Впевненість директорів загалом в глобальній економіці залишилася незмінною: більшість респондентів все ж таки висловили оптимістичні точки зору (Діаграма 1). Але суттєві зміни сталися на регіональному рівні; директори з Китаю та інших ринків, що розвиваються (за винятком Індії), також виказали спадаючу впевненість в економіках своїх країн.

Слід зазначити, що дане дослідження відображає погляди більш ніж 5 800 директорів з 128-ми країн, і його було проведено відразу після урагану Катріна.

Американські директори, зазвичай, були одні з найоптимістичніших у дослідженнях McKinsey: при травневому опитуванні про відчуття щодо стану країнової економіки через 6 місяців, більшість виказали міцну впевненість. Для цьогорічного дослідження, при запитанні щодо теперішніх умов на противагу умовам шестимісячної давності, ця ж сама група висловила найнижчий рівень впевненості з самого початку проведення з ними співпраці в контексті досліджень (18 місяців тому) і найнижчу впевненість з усіх груп опитуваних директорів всього світу (Діаграма 2).

Загалом відмічаємо, що глобальні директори не суттєво змінили свої плани щодо наймання персоналу за останні 3 місяці. Удвічі більше директорів сказали, що вони збільшуватимуть персонал, ніж ті, що зменшуватимуть. Менші компанії більше схильні до збільшення персоналу, в той час як найбільші компанії, навпаки, схильні скорочувати робочу силу.

За інформацією The McKinsey Quarterly.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic