НОВИНИ від 14.12.2005


Обсяг рекламного ринку України склав $835 млн.

Загальний обсяг рекламного ринку в Україні за 2005-й рік склав 835 млн. доларів, у тому числі в медіа-структурах — 511,5 млн.

За даними Всеукраїнської рекламний коаліції, обсяг фінансових витрат на рекламу на національних телеканалах сягнув 220 млн. доларів, регіональних — 17 млн.

Обсяг ринку зовнішньої реклами склав 116 млн. доларів, реклами в пресі — 131 млн., інтернет-реклами — до 2,5 млн. доларів (всі дані наведено без урахування податків).

Фахівці коаліції прогнозують збільшення обсягу ринку реклами в 2006-му році. Відповідно до останніх оцінок, він може досягти 1 млрд. 138 млн. доларів.

Довідка. Всеукраїнська рекламна коаліція — громадська організація, що поєднує колективних й індивідуальних членів, що представляють рекламодавців, рекламні та маркетингові агентства, засоби масової інформації. Членами коаліції є більше 100 організацій.

Джерело — Інтерфакс-Україна.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic