НОВИНИ від 16.01.2006


Україна очами міжнародних рейтингових агентств

Міжнародне рейтингове агентство Fitch погіршило прогноз довгострокового рейтингу України "ВВ-" в іноземній і національній валюті з "позитивного" на "стабільний". Fitch також підтвердило довгостроковий рейтинг України "ВВ-" і короткостроковий "В".

Крім того, Fitch переглянув свій прогноз росту ВВП України і знизив його до 1-2%.

Однак, на думку Fitch, попри несприятливі обставини, рейтинги дефолту України, як і раніше, підтримують низькі рівні загального державного боргу країни та чистої зовнішньої заборгованості — значно нижчі, ніж у країн, що мають порівнянні рейтинги.

У той же час, міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's (S&P) підтвердило суверенні кредитні рейтинги України: довгостроковий "ВВ-" за зобов'язаннями в іноземній валюті, довгостроковий "ВВ" за зобов'язаннями в національній валюті, короткостроковий "B".

Нагадаємо, що в 2005 році S&P підвищило довгостроковий кредитний рейтинг України по зобов'язаннях в іноземній валюті з "В+" до "ВВ-", а Fitch поліпшило прогноз довгострокового рейтингу України "ВВ-" в іноземній і національній валюті зі «стабільного» до «позитивного».

За інформацією Українські новини, УНІАН.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic