НОВИНИ від 15.02.2006


"Понаднормові" години — приємні, а не обтяжуючі

У Європі найбільше працюють менеджери з Британії. Вагомою причиною цього є велике навантаження. Однак, за результатами останнього дослідження, це відбувається не лише тому, що над ними "стоять з батогом", а й через просте отримання насолоди від роботи. Це підтвердили 6 з 10 опитаних менеджерів (у дослідженні взяло участь 967 респондентів) середньої та вищої ланки.

Цікаво, що респонденти також відзначили зменшення стресових ситуацій (вперше за останні роки, причому показник був завжди найвищий у працівників державного сектору) та кращий баланс "робота-життя".

Більш ніж 8 з 10-ти опитаних підтвердили, що працюють значно більше, ніж зазначено в контракті. Майже чверть чоловіків та 8% жінок сказали, що працювали по 15 понаднормових годин на тиждень.

Окрім фактору отримання насолоди від роботи, називають також наступні причини понаднормових: велике навантаження (65%), потреба у додатковому робочому часі задля досягнення більшої успішності (26%), бо на це чекає вище керівництво (12%) та просто через те, що це робили інші (6%).

Дослідження також підтвердило підвищення організаційної лояльності: 82% опитаних відчувають себе дуже відданими своїм організаціям, 57% висловили готовність до "проходження додаткової милі" задля справи. Майже 7 з 10-ти респондентів вважають, що їхні організації були також віддані своїм працівникам.

За матеріалами management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic