НОВИНИ від 17.02.2006


Оптимістичні прогнози щодо зростання від вищого керівництва

Accenture провели щорічне дослідження, в якому представлені бізнес-перспективи та основні інтереси більше 900 директорів США, Великобританії, Німеччині, Франції, Італії, Іспанії, Японії, Канади і Китаю. В огляді також зазначається, що приблизно 8 з 10-ти (78%) компаній планують поповнити штат співробітників протягом наступних 6-ти місяців, заповнити важливі посади, що звільняються, або активно наймають робітників.

На думку більшості респондентів, їх компанії розширюватимуться двома шляхами: створюючи міцніші зв'язки з існуючими клієнтами і випускаючи нові товари та послуги.

У розрізі країн найбільш оптимістичними щодо економічного зростання є директори з Китаю. Фактично, майже кожен респондент з Китаю (98%) передбачає цьогорічне зростання своєї галузі.

Найменш оптимістичним виявилися працівники уряду (лише 57% за зростання цього року).

СЕО та HR-директори виказали найоптимістичніші прогнози щодо зростання своїх організацій (9 з 10-ти за зростання).

Під час дослідження було також визначено найбільші загрози для успіху компаній у 2006 р. Майже 72% респондентів вбачають найбільшу загрозу в конкуренції, порівняно з 67%, яких хвилює стан глобальної економіки.

Але людський фактор також відіграє все більшу роль. Нездатність багатьох компаній приваблювати і втримувати найкращі таланти — це серйозна загроза, на думку 6-ти з 10-ти респондентів.

Дуже схожими співвідношеннями можна продемонструвати і кількість переживаючих за репутацію своїх компаній. На думку половини опитаних, загрозою є нездатність розробки нових продуктів і послуг; 4 з 10-ти відзначили серед потенційних проблем 2006-го року тероризм, низьку мораль робітників і бюрократію.

Анна Качкалда, за матеріалами management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic