НОВИНИ від 23.02.2006


Висока моральність допомагає компаніям збільшити ціну на акції

Мати щасливий та мотивований персонал — не лише приємно. Це, як показало нове дослідження від Sirota Survey Intelligence (США), може також допомогти краще оперувати на ринку.

У дослідженні взяло участь 24 компанії. Було оцінено їх діяльність за останні 5 років, порівнюючи ціни на акції з аналогічними по галузі середніми показниками 5500 інших компаній.

У ході дослідження виявилося, що ціни на акції 11-ти компаній з найвищою моральністю (згідно з дослідженням) зросли на 19,4%. В інших компаніях, у ході порівняння, даний показник склав лише 8%.

До компаній з найвищим показником моральності увійшли ті, де хоча б 70% співробітників висловили загальне задоволення своєю роботою.

"Задоволені співробітники — це ключ до задоволених клієнтів, результатом чого є збільшення продажів. Задоволені клієнти та збільшення продажів, у свою чергу, призводять до ще більш задоволених співробітників. Вони насолоджуються відчуттям досягнення та матеріальними вигодами, які надходять від праці на успішну компанію. Це замкнуте коло," — каже David Sirota.

Ще одне дослідження, проведене Centre for Economics and Business Research, показало, що глобальний фондовий ринок зросте протягом наступних 2-х років на 20-30%, після чого мильна куля вибухне.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic