НОВИНИ від 27.03.2006


Навчання керівників 2005: Статистичні дані передових керівників

Spencer Stuart провів дослідження стану розвитку та професійного досвіду керівників провідних компаній США за останні 9 років. Цього року дослідження проводилося серед управлінців 500 компаній S&P.

Таке щорічне дослідження дозволило зіставити кар'єрний шлях сьогоднішніх керівників та керівників минулих років; визначити ті елементи, які найбільше змінилися за цей час. Дослідження виявило найбільш характерні тенденції серед лідерів і дало змогу створити більш детальну картину досвіду, необхідного для сучасного лідера.

Чи відомо Вам, що:

  • відсоток керівників, яким більше 50-ти років збільшилося за останній рік з 64% до 69%;
  • 62% керівників 500 S&P підвищували кваліфікацію після своєї основної освіти (включаючи MBA, інші магістерські курси, докторські програми і т. п.);
  • з 2000-го року відсоток топ-100 керівників, які протягом всієї кар'єри прямували єдиним шляхом розвитку (загальний менеджмент) зменшився з 25% до 8%.

Цікаві відмінності між керівниками в різноманітних секторах та регіонах галузі в США також враховані у даному дослідженні.

Дослідження проводилося Kelley Allen-ом, Spencer Stuart-ом і базувалося на рейтингу S&P 500. Для дослідження було опрацьовано 502 біографії керівників.

Повна версія дослідження знаходиться тут: (PDF, 628 Kb)

За інформацією Spencer Stuart.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic