НОВИНИ від 22.06.2006


Опитування 2006: Підтримуємо ін-сорсінг (in-sourcing)

Що робити, коли аутсорсінг з ІТ-проектів не приносить бажаного результату? Відповідно до ексклюзивного опитування, проведеного Silicon.com, ін-сорсінг — це хороший спосіб вирішити проблему. Більше, ніж дві третини респондентів погодилися, що таке рішення проблеми могло би бути успішним, і лише 15% сказали, що це не вирішить проблеми.

77% респондентів погоджуються, що переведення процесів, пов'язаних з ІТ на внутрішні структури компанії — це хороший спосіб вирішити проблему невдалого аутсорсінгу.

Керівники відділів ІТ та директори з інформаційних технологій також підтримують перехід компаній на ін-сорсінг у питаннях практики. Таких нараховується 74%.

Дещо менш оптимістично на потребу ін-сорсінгу дивляться керівники найвищих ланок, наприклад, генеральні директори компаній. Лише половина респондентів такого типу говорять про можливість вирішення проблеми таким чином.

Результати дослідження базуються на опитуванні 1198 осіб.

За інформацією Silicon.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic