НОВИНИ від 29.06.2006


Працівники вимагають кращого ставлення від роботодавців

Enron та інші корпоративні скандали призводять до зміни ставлення роботодавців до етики власної компанії. Такі дані нового дослідження.

Дослідження, проведене консалтинговою компанією ISR включило в себе понад 200 тис. працівників США і звернулося до питань чесності, соціальної відповідальності та корпоративних цінностей. Дослідження також звернуло увагу на вплив уваги ЗМІ на корпоративні етичні скандали.

Протягом 2001-2005 років довіра працівників до компаній зросла доволі значно — на 11%. Інші дані вказують на підвищений інтерес до таких категорій, як соціальна відповідальність та корпоративна етика.

З 2001-го року на 7% зросла кількість респондентів, які ствердно відповідають на питання: "Чи Ваша компанія соціально відповідальна за її персонал?" Водночас на 4% (із 78% до 82%) зросла повага працівників до корпоративних цінностей компанії.

Працівники говорять також про більшу відповідність між управлінською діяльністю компанії та заявленими корпоративними цінностями. Цей показник зріс із 60% у 2001-му до 65% у 2005-му році.

"Всі ці дані дають можливість бути оптимістично налаштованими щодо покращення корпоративної етики", — стверджує виконавчий директор ISR Adam Zuckerman.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic