НОВИНИ від 10.07.2006


Директори з інформаційних технологій прагнуть добитися найбільшої ефективності їхньої інформації

Попри те, що більшість працівників сфери інформаційних технологій можуть говорити про якість інформації, яку вони надають для бізнесу, насправді виявляється, що існує дуже багато проблем зі збором, використанням, доступом та якістю інформації.

Інформація — це той ресурс, який повинен вносити у бізнес додаткову цінність. На превеликий жаль, дослідження, проведене CIO Insight, вказує, що управління інформаційними ресурсами потребує значного покращення. Але найгірше те, що хоча деякі працівники сфери ІТ бачать цю проблему, більшість не помічає її.

65% працівників сфери ІТ стверджують, що їхні компанії успішно обробляють та використовують інформацію. Набагато менший відсоток говорить про свою ефективність в зборі та використанні клієнтської, фінансової чи бізнес-процесної інформації.

Більшість працівників сфери ІТ стверджують, що вони не отримують всієї необхідної їм інформації. Низовим працівникам (попри всі вливання та інвестиції у сферу інформаційних технологій) доводиться долати складний і виснажливий шлях, перш ніж вони зуміють отримати цінну і систематизовану інформацію. Це відкриває безліч можливостей для створення нового типу конкурентної переваги завдяки кращому, ніж у конкурентів, управління інформацією.

За інформацією CIO Insight.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic