НОВИНИ від 17.08.2006


У США виріс попит на співробітників зі ступенем MBA

Останнім часом у США збільшився попит на співробітників зі ступенем МВА. Про це повідомляється в щорічному дослідженні агентства WetFeet Research & Consulting. Приблизно дві третини опитаних сказали, що отримували за останній рік багато пропозицій від роботодавців, і на момент проведення опитування 83% тих, хто недавно закінчили програму, працевлаштувалися. У 2005-му році тільки 80% випускників відповіли, що вже знайшли роботу.

По результатам опитування 3055 студентів і випускників кращих програм MBA у США, агентство склало список найпривабливіших роботодавців з погляду кандидатів. Перші п'ять місць у цьому списку зайняли McKinsey & Co, Goldman Sachs, Bain & Co, Google і The Boston Consulting Group. Однак у тім, що стосується зарплати, високі очікування випускників МВА не виправдовуються: за даними дослідження вони розраховували на початковий оклад у розмірі $98650, у той час як у середньому роботодавці пропонують $95781 у рік.

За інформацією E-xecutive.ru.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic