НОВИНИ від 30.08.2006


Расова різноманітність працівників компанії сприяє підвищенню прибутковості

Компанії, у яких працюють більш різноманітні за расою та національністю працівники, показують кращі результати та є більш прибутковими, ніж ті, кадри яких є гомогенними. Дослідження професора соціології Cedric Herring, виявило, що різноманітність несе очевидні переваги для бізнесу.

Дослідження вказує на те, що компанії із більш різноманітним расовим складом працівників показують вищі продажі, мають більше клієнтів, охоплюють більшу долю ринку та отримують вищі прибутки.

"Результати дослідження доводять, що наявність різноманітних працівників є позитивною не лише із соціальної точки зору. Саме завдяки такій політиці організації мають змогу отримати широкий спектр кваліфікованих спеціалістів, а окрім того — покращити економічні результати діяльності своєї компанії", — стверджує Herring.

Відповідно до дослідження середній показник прибутків від продажів компаній із низьким рівнем расової різноманітності складає $3,1 млн., із середнім рівнем — $3,9 млн., у той час як показник компаній із високим рівнем расової різноманітності складає $5,7 млн. Показники середньої кількості клієнтів компанії складає відповідно 23,415 — для компаній з низьким рівнем расової різноманітності працівників, 38,254 — для середнього рівня, 45,525 — для високого.

Компанії з високим рівнем расової різноманітності показують високий рівень захоплення частки ринку (72%) та прибутковості (72%), порівняно із 66% та 61% при середньому рівні та 54% і 52% при низькому.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic