НОВИНИ від 05.09.2006


Ідеальний керівник майбутнього — 50-річна жінка

Жінки віком понад 50-ти років у майбутньому стануть ідеальними керівниками, оскільки вони володіють навичками "м'якості", що будуть необхідними для менеджерів, які працюють у гнучкому оточенні. Саме такі управлінці зуміють оцінити всі переваги гнучкої праці та більше довірятимуть працівникам, які виконуватимуть свої обов'язки поза офісом. Так дані нового дослідження.

Опитування 3000 працівників виявило, що чоловіки ставляться до своїх підлеглих, які працюють гнучко або віддалено, з більшою підозрою, ніж жінки. Попри те, що наймолодші менеджери (18-29-ти років) найбільш обізнані у технологіях, без яких неможливо уявити сучасний робочий простір, вони водночас ставляться до своїх підлеглих з найбільшою підозрою. Такі менеджери рідко довіряють працівникам, які працюють гнучко або віддалено від офісу.

Дослідження показує, що надмірна підозріливість зменшується із віком. Таким чином, працівники, яким виповнилося 50, ставляться до своїх підлеглих з меншою підозрою. Саме довіра є одним з найбільш необхідних навичок для роботи з віддаленими працівниками. Не на останньому місці знаходяться навички комунікації та правильної організації роботи.

Ian Pearson, один з учасників дослідження, стверджує, що жінки ставатимуть дедалі більш важливими у бізнесі майбутнього, оскільки зростатиме оцінка соціальних та емоційних навичок, які здебільшого притаманні саме жінкам.

За інформацією Silicon.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic