НОВИНИ від 14.11.2006


Війна за таланти у сфері ІТ стає глобальною

Глобальна війна за технологічні таланти набирає нової сили і це призводить до відчутної нестачі навичок та надхмарного підняття зарплат таких спеціалістів. Такі дані нового дослідження, проведеного компанією PricewaterhouseCoopers (PwC). Бізнес більше не може покладатися на вливання у свої закордонні відділи та у країни зі зростаючою економікою достатньої кількості технічного персоналу. Такі компанії найбільше постраждають від нестачі навичок.

Опитування 153-х топ-менеджерів технологічних компаній з усього світу виявило, що європейські менеджери протягом наступних трьох років зіткнуться із "жорсткою нестачею" талантів. Подібну картину можемо спостерігати і в країнах, які розвиваються. 41% говорять про складність пошуків технічних спеціалістів, а 48% мають проблеми із утриманням знайдених спеціалістів на робочих місцях.

Результатом підвищення конкуренції в боротьбі за технічні таланти стає підвищення зарплатного рівня таких спеціалістів у країнах, які розвиваються. В результаті — такі країни як Китай та Індія перестають бути "дешевими" постачальниками людських ресурсів.

Директор PwC, Graham Wyllie, стверджує: "Боротьба за таланти технічного спрямування ніколи не була настільки лютою, як вона є зараз. Якщо тенденція продовжить зростати — то існує ризик війни за таланти у сфері технологій".

Але попри всі ці дані, опитування виявило слабкі рекрутингові спроможності, недостатній розвиток внутрішніх талантів та навчання для топ-менеджерів.

Радує те, що деякі компанії починають співробітництво із провідними школами та університетами, щоб мотивувати студентів на здобуття специфічних технічних навичок.

За інформацією Silicon.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ

bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic