НОВИНИ від 05.03.2007


Роботодавці підвищують витрати на навчання

Апетит до корпоративного навчання продовжує підвищуватися. Зокрема, у Америці щорічні витрати на навчання кожного працівника в середньому складають більше $1000.

Опитування, проведене компанією Bersin & Associates, яка спеціалізується на навчанні та управлінні талантами, виявило, що роботодавці у 2006-му році витратили на проведення корпоративного навчання на 7% більше коштів, ніж у 2005-му.

Загальні витрати на навчання зросли із $51,1 млрд. у 2005-му до $55,8 млрд. у 2006-му році. При цьому витрати на продукти та сервіси пов'язані із навчанням за два роки зросли з $13,5 до $15,8.

Дослідження також виявило, що сьогодні набагато більше, ніж будь-коли раніше використовуються навчальні технології. Їх застосовують у компаніях всіх напрямків та розмірів. Шість із 10-ти роботодавців сказали, що використовують технології віртуальних аудиторій, а чотири з 10-ти призналися, що застосовують системи навчання управлінню. Близько трьох з десяти респондентів застосовують інструменти електронного навчання, а 14% використовують системи управління контентом.

Програми навчання продавців та управлінців/супервайзерів належать до найбільш затребуваних. У зв'язку з цим все більше та більше компаній віддають свої навчальні процеси на аутсорсінг.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИbigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2020, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic