НОВИНИ від 14.05.2007


ІТ-директори "не мають візії та не здійснюють інновацій"

Функція ІТ-директорів та очолюваних ними відділів інформаційних технологій може цілковито обмежитися виключно підтримкою бізнесу. Причиною такої тенденції є відсутність візійного підходу у директорів з інформаційних технологій та небажання здійснювати інноваційну діяльність.

Нове дослідження, проведене London School of Economics (LSE) та компанією PA Consulting застерігає, що інновації у сфері інформаційних технологій часто терплять крах через надмірну увагу до автоматизації та оптимізації.

Сучасний вибух активності у блогосфері, розповсюдження торгівельних спільнот на зразок eBay та розвиток віртуальних світів, таких як Second Life, вказує на особливу зацікавленість споживачів у новітніх інформаційних технологіях. І ця зацікавленість давно вже переросла межі сучасної ІТ-індустрії.

Патрік Келлі (Patrick Kelly), голова департаменту ІТ у PA Consulting переконаний, що: "Так званий інформаційний вік — це лише початок. Він відкриває нові обрії для дивовижних речей. Скажімо, вже сьогодні банки використовують Second Life для створення своїх відділів, а нафтові компанії — для креативного дизайну заправок. При цьому багато фінансових компаній ведуть свої власні блоги для спілкування зі споживачами".

Доктор Карстен Соренсен (Carsten Sorensen) із LSE глибоко переконаний, що більшість прикладних технологій Web 2.0 можуть бути застосовані у бізнесі. Проте, компаніям особливо слід прислухатися до потреб споживачів. Тільки таким чином вони зуміють створити технологічну платформу, яка залучатиме споживачів до спілкування.

На превеликий жаль сьогодні технології все менше і менше вважаються рушієм бізнесу. Причиною цього можна назвати відсутність візії у ІТ-лідерів, які здатні кинути виклик консервативним підходам.

Генеральні директори багатьох компаній постійно перебувають у пошуках новітніх ідей. Але вони навіть не сподіваються отримати їх із ІТ-відділу. Занадто багато топ-менеджерів та їх підлеглих чекають, поки хтось інший зробить перший крок.

Єдиний шлях до порятунку — створення діяльної й активної організації інформаційних технологій, проведення опитувань для визначення потреб споживачів та пошук нових ідей, концепцій, процесів і, очевидна річ, технологій, які здатні стати рушієм бізнесу.

За інформацією Management.silicon.comcomments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic