НОВИНИ від 19.06.2007


Щорічні звіти спотворюють цінність інновацій

Щорічні звіти компаній беруть до уваги не всі нюанси цінності інноваційної діяльності, що часто може призвести навіть до зниження ринкової вартості компанії. Такі дані дослідження, проведеного Cass Business School.

Команда науковців проаналізувала три фактори інновацій, які часто ігноруються при визначенні вартості компаній. Участь у дослідженні взяло майже 700 виробничих та сервісних організацій.

До нематеріальних активів було віднесено людський капітал компанії (люди та команди), структурний капітал (процеси, інформаційні системи та патенти, які залишаються, коли співробітники звільняються) та капітал стосунків (зв'язки між споживачами, постачальниками та іншими причетними до бізнесу особами).

Дослідження виявило, що традиційні способи оцінки та виміру не беруть до уваги рушіїв та впливу інновацій на сервісні компанії. Іншими словами, у найбільш інноваційних компаній, особливо тих, які працюють у сфері послуг, немає дієвих інструментів для оцінки реальної ринкової вартості.

Аналіз річних звітів від 150-ти компаній виявив відхилення пріоритетів компаній серед нематеріальних факторів до капіталу стосунків і відхід від людського капіталу (60% респондентів зосереджувалися саме на стосунках і лише 14% — на людському капіталі).

"Разом з тим, що важливість нематеріальних активів для розвитку бізнесу стає дедалі більшою, компанії не впроваджують відповідних інструментів для оцінки нематеріальних факторів", — стверджує професор Кріс Гендрі (Chris Hendry), керівник дослідження.

За інформацією management-issues.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic