НОВИНИ від 20.07.2007


Активність злиттів майже досягнула свого апогею

Кількість компаній, залучених у процес злиттів та поглинань вже у 2007-му році може досягнути свого апогею. Після цього всесвітня економіка стане свідком закономірного згасання даної тенденції. Такі дані нового дослідження "KPMG Corporate Finance's Global M&A Predictor", проведеного компанією KPMG. Схоже, що в наступні кілька років угоди щодо злиття стануть більш потужними, проте їхня кількість суттєво скоротиться.

Із дослідження також стає очевидним скорочення сум, які компанії готові заплатити за інший бізнес. Зменшення апетитів та впевненості компаній у власній правоті понижує здатність укладати угоди.

У першому півріччі цього року загальна сума всіх угод склала $28 000 мільярдів, що на 51% більше, ніж станом на той самий період минулого року. "Загальна активність на ринку злиттів та поглинань майже досягнула свого апогею, тому надалі можна очікувати тривалого спаду кількості угод".

Європа продовжує залишатися одним із найбільш привабливих районів в плані потенційної активності злиттів та поглинань. Найслабшим регіоном у цьому плані залишається Азійсько-Тихоокеанський.comments powered by HyperComments


  ВСІ НОВИНИ
bigmir)net TOP 100

МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Бізнес-книги, Робота, Семінари, Форуми, Глосарій, Цитати, Рейтинги, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

Сторінка Management.com.ua у Facebook    Менеджмент.Книги: телеграм-канал для управлінців    Management Digest у LinkedIn    Відслідковувати нас у Twitter    Підписатися на RSS    Поштова розсилка


Copyright © 2001-2021, Management.com.ua
Портал створено та підтримується Strategic