Менеджмент.com.ua - головна сторінка
На головну
Зробити закладку
Мапа сайту
Розширений пошук
Зворотній зв'язок
Проекти MCUa
Розсилка оновлень порталу


КОМЕНТАРІ | Ефективність 8 квітня 2013 р.

Шість безглуздих порад, які можуть принести користь вам та вашому бізнесу

Обґрунтовані та ретельно виважені дії далеко не завжди приводять нас до успіху. Натомість вчинки, які, здавалося б, суперечать здоровому глузду, неочікувано спрацьовують... Тож, якщо ви хочете ефективніше функціонувати у бізнес-середовищі, Ден Вальдшмідт (Dan Waldschmidt), міжнародний бізнес-стратег, спікер та автор, пропонує звернути увагу на наступні критичні моменти.

Ден Вальдшмідт (Dan Waldschmidt)
Ден Вальдшмідт
(Dan Waldschmidt)

1. Щоб зробити більше — треба працювати менше

Ситуація на ринку все складнішає — тому й працювати доводиться більше. Відповідно, часу на відпочинок та сон залишається все менше. Проте, якщо бігти марафон у режимі спринту, до фінішу не потрапити… Згідно даних сучасної науки, 95% людей здатні функціонувати з нормальним рівнем продуктивності за умови, що тривалість їхнього сну становить не менше, ніж 7-8 годин. А як показало недавнє дослідження, проведене фахівцями NASA, 15-35 хвилин денного сну (а цього достатньо, щоб організм відпочив та дав змогу відновитися нейронам мозку) покращує наші когнітивні здібності на 40%. (До речі такі компанії, як Google, Cisco та Pixar офіційно запровадили «тиху годину».)

Порада. Перед тим, як взяти участь у важливій нараді або приступити до виконання важкого завдання — знайдіть можливість здрімнути хоча б 15 хвилин.

2. Отримати вибачення простіше, ніж дозвіл

Трапляються ситуації, коли діяти треба негайно — інакше можливість буде втрачено. При цьому не виключено, що вашому шефові досить складно дати вам дозвіл на вчинення дещо ризикованих дій. Натомість йому буде простіше дати вам шанс «виправитися»...

Порада. Дійте, якщо інтуїція підказує вам, що це правильно. Потім вибачтесь перед керівником за те, що вийшли за межі сфери ваших повноважень. Поясніть, якими були ваші наміри, якщо крок, котрий вчинили, не приніс очікуваних результатів.

3. Як йде робота залежить від того, де вона виконується.

Прояви натхнення безпосередньо залежать від обстановки, в якій працюєте. Тож знайдіть час та облаштуйте ваше робоче місця так, щоб почувати себе максимально комфортно. Окрім того, згідно наукових досліджень, сидіння на місці протягом більше ніж п’яти годин на день зменшує тривалість життя приблизно на 25%. І до того ж, ослаблює мозкову активність. Таким чином, час від часу вставайте з місця та робіть якісь вправи.

Порада. Можливо вам варто розглянути нетрадиційні способи виконання роботи. Так, останнім часом в таких компаніях, як Google та Facebook увійшла в моду робота стоячи — за столами з високими ніжками. Є й екстремали, які стверджують, що найкраще їм працюється за комп’ютером у русі, наприклад, на біговій доріжці.

4. Що більше людей — то гірше спориться робота

У певний момент ви стикаєтеся з тим, що залучення більшої кількості працівників до виконання вищих обсягів завдань, не дає ефекту. Додаткові комунікаційні перепони заважають просуватися вперед. Замість того, щоб фактично досягати потрібних вам результатів, вам доводиться більше говорити про те, що це необхідно зробити. Отже, не беріть на роботу зайвих людей — приймайте лише тих, хто здатен працювати з такою ж самовіддачею, що й ви.

Порада. Винайміть двох працівників, платіть їм, як для трьох, завантажуйте, як чотирьох.

5. Розум не така вже й перевага

Відомо, щоб досягти успіху, не обов’язково мати геніальні здібності. Авторами деяких із проривних інновацій є люди, які сміливо експериментували у сферах, в яких їхні «обдарованіші» колеги зазнавали поразки. Пристрасте захоплення справою плюс висока мотивація, — цього достатнього, щоб людина зі звичайними здібностями виграла у генія, принаймні, у царині бізнесу.

Порада. Не припиняйте вчитися. Але також й пробуйте робити речі, які вважаєте важливими.

6. Краще зробити щось неправильно, ніж взагалі нічого не робити

Найімовірніше, що ви зазнаєте поразки не тоді, коли ви щось вчинили, хай навіть, і не так, як було б потрібно — а коли ви нічого не зробили, або зробили щось запізно. Завжди простіше виправляти помилки, повернувшись до початку шляху, ніж розпочинати «з нуля». Таким чином, зрушившись с місяця, ви вже виконали найважчу частину роботи. Якщо ви почнете мислити у категорії «головне — розпочати», то сприйматимете все, що робите, як експериментування. А тому тимчасові поразки не вибиватимуть вас з колії.

Порада. Проявіть дисциплінованість — щодня вчиняйте якісь потрібні вам дії. Навіть, якщо вам і зовсім цього не хочеться.

А загалом, можливо, ви вирішите стати певною мірою диваком. І це буде найкращім бізнес-рішенням. Бо саме люди, яких більшість сприймала як «диваків», створювали неймовірні речі — формували нові ринки, засновували величні компанії та знакові продукти.

За матеріалами "6 Business Lessons That Don't Make Sense, But Work", Business Insider.


I Всеукраїнська конференція дистанційного навчання НЕ ПРОПУСТІТЬ:

Приєднуйтесь до професіоналів e-learning! На I Всеукраїнській конференції дистанційного навчання Ви дізнаєтеся про останні тренди та розробки в галузі навчання, зможете впровадити e-learning у компанії.

ДОКЛАДНІШЕ ►


РЕКОМЕНДАЦІЇ    
   


система корекції помилок Увага! На сайті працює система корекції помилок. Побачивши помилку в слові (реченні), виділіть його та натисніть Ctrl+Enter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖКНИГИ ДЛЯ РОЗВИТКУ
Эмоциональный интеллект 2.0Эмоциональный интеллект 2.0
Связанные одной сетью. Как на нас влияют люди, которых мы никогда не виделиСвязанные одной сетью. Как на нас влияют люди, которых мы никогда не видели
Пять правил выдающейся эффективности. Как достигать главных целей без перегрузок и выгоранияПять правил выдающейся эффективности. Как достигать главных целей без перегрузок и выгорания
О чем думают экономисты. Беседы с нобелевскими лауреатамиО чем думают экономисты. Беседы с нобелевскими лауреатами
Чек-лист. Как избежать глупых ошибок, ведущих к фатальным последствиямЧек-лист. Как избежать глупых ошибок, ведущих к фатальным последствиям

Відгуки

Відгуків немає

Ваше ім'я:
E-mail:
Коментар: 
 

  

Успешные инвестиции начинаются с бонуса 100%

bigmir)net TOP 100
МЕТОДОЛОГІЯ: Стратегія, Маркетинг, Зміни, Фінанси, Персонал, Якість, IT
АКТУАЛЬНО: Новини, Події, Тенденції, Інтерв'ю, Бізнес-освіта, Коментарі, Рецензії, Консалтинг
СЕРВІСИ: Робота, Семінари, Книги, Форуми, Глосарій, Ресурси, Статті партнерів
ПРОЕКТИ: Блог, Відео, Візія, Візіонери, Бізнес-проза, Бізнес-гумор

RSS RSS Актуально   RSS RSS Методологія   RSS RSS Книги   RSS RSS Форуми   RSS RSS Менеджмент@БЛОГ
RSS RSS Відео   RSS RSS Візіонери   RSS RSS Бізнес-проза   RSS RSS Бізнес-гумор


Copyright © 2001-2016, Management.com.ua
Портал створено та підтримується STRATEGIC

Підписка на Менеджмент Дайджест

Отримуйте найновіші матеріали на свій e-mail (1 раз на тиждень)Дякую, я вже підписана(-ий)